Skip to main content
Domovská stránka » Budoucnost průmyslu a výroby » PILZ: JE BEZPEČNOST VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ SKUTEČNĚ NA PRVNÍM MÍSTĚ?
ADVERTORIAL

Pro společnost PILZ je bezpečnost na prvním místě. Pomůže každému kdo provozuje nebo vyrábí stroje. Díky globální síti dceřiných firem a bohatým zkušenostem dokáže své služby vždy přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Ing. Jakub Horna

Products & Marketing Manager

Většina zákazníků bude znát PILZ jako výrobce elektronických komponent, které se používají na strojních zařízeních pro snížení identifikovaných rizik na akceptovatelnou úroveň. Jde například o bezpečnostní relé, senzory a zámky. Naší další stěžejní činností je vypracovávání posouzení rizik, validací a dalších související služeb, které jsou provázané s bezpečností stroje a bezpečností a ochranou zdraví při práci. A to buď pro nově konstruované stroje, úpravy nebo stroje provozované. To vše doplňujeme specializovaným školením, která dokážeme připravit podle zákaznických požadavků na míru.

Máme velký tým profesionálů, kteří se dlouhodobě věnují bezpečnosti strojních zařízení na té nejvyšší úrovni a v případě potřeby můžeme díky mezinárodní podpoře našich kolegů z ostatních dceřiných společností realizovat projekty v mnoha zemích světa. Umíme tak zákazníkovi pomoci téměř s jakýmkoli projektem, který souvisí s bezpečností strojních zařízení. Dá se říci, že čím je projekt komplexnější a větší, konkurence nám výrazně ubývá. A když nás podpoří naše robustní komponenty, jako jsou například bezpečnostní zámky s RFID identifikací osob, která u nových strojů bude významně usnadňovat splnění požadavků nového nařízení EU o strojních zařízeních, tak dostanete komplexní řešení, které se těžko odmítá.

Zdroj: archiv PILZ

Ano, produktů a služeb nabízíme mnoho a někdy nemusí být snadné se v tom rychle zorientovat. Je důležité, o jaký typ zákazníka se jedná. Pokud je to koncový provozovatel strojů, jsou pro něj většinou nejzajímavější naše služby ověření bezpečnosti provozovaných a nově nakupovaných strojů a jejich integrace. Pro výrobce strojů je to pak kombinace produktů a služeb. Vždy je pro obě strany ideální, pokud se k projektu dostaneme úplně na začátku a můžeme pomoci s návrhem tak, aby zákazníkovi nevznikly vícenáklady z důvodu nutných úprav konstrukce a elektroinstalace.

Dalo by se říci, že taková, jakou je zákazník ochoten zaplatit. To zní těžko uvěřitelně, ale díky tomu, že je naše portfolio široké, máme k dispozici jednoduchá i komplexní řešení, a to platí jak v nabídce produktů, tak i nabídce služeb.

Next article