Skip to main content
Domovská stránka » ESG Leaders » EVENTOVÁ APLIKACE OD BRNO CONVENTION BUREAU: DALŠÍ KROK SMĚREM K UDRŽITELNOSTI NA JIŽNÍ MORAVĚ
ADVERTORIAL

Jižní Morava se přizpůsobuje požadavkům profesního návštěvníka a zaměřuje se na udržitelný cestovní ruch. V této snaze hraje klíčovou roli i aplikace od Brno Convention Bureau, která poskytuje veškeré potřebné informace prostřednictvím mobilního telefonu.

ELIŠKA KŘÍŽOVÁ

Key Manager

Kam se v posledních letech ubírá cestovní ruch?

S ohledem na měnící se požadavky business klientely se postupně proměňuje svět kongresové i konferenční turistiky a cestovního ruchu obecně. Trendy jsou jasné – vydat se cestou udržitelnosti. Už nyní na jižní Moravě najdete řadu hotelů, kterým není strategie udržitelnosti cizí. Některé hotely například nabízejí dobíjecí stanice pro elektromobily, snižují spotřebu jednorázových plastů, zavádějí funkční opatření pro úsporu vody nebo nakupují část surovin do kuchyně od místních dodavatelů.

Naplánujte váš event rychle a bez starostí ZDE

Foto: Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava

Co vás přivedlo k vývoji mobilní aplikace?

V BCB jsme přemýšleli, jak přispět naší troškou do mlýna, a proto jsme vyvinuli eventovou aplikaci pro pořadatele akcí na jižní Moravě, která obsahuje informace o turistické nabídce Brna a okolí, včetně hotelů, restaurací, kulturních akcí a dalších potřebných informací. Účastníkům a pořadatelům akcí tak šetří čas a šetří i přírodu díky eliminaci letáků. Zpětná vazba z kongresů, kde jsme aplikaci vyzkoušeli, byla velmi pozitivní.

Jak eventová aplikace funguje?

V současném pilotním režimu jsme my, kdo zadává veškeré informace o akcích do aplikace. Avšak v budoucnu budou mít pořadatelé/organizátoři možnost spravovat informace svých akcí sami.

V aplikaci lze najít informace týkající se programu, nabídky hotelů, restaurací, kulturních akcí, tipů na výlety, základních informací o dopravě, MHD, půjčovnách aut, kol, nákupech, bankomatech, bezpečnosti a mnoho dalšího.

Všichni účastníci mají přístup ke všem potřebným informacím na jednom místě, kde si je mohou i jednoduše stáhnout.

Teambuilding na single trailu nebo vinná degustace? Zkuste to ZDE

Co je BCB a jaká je její role v konferenčním turismu?

Jsme součást Centrály cestovního ruchu jižní Moravy, jež poskytuje organizátorům komplexní asistenci při plánování a uskutečňování kongresů, konferencí, obchodních setkání a doprovodných zážitkových akcí v Brně a na jižní Moravě. Pokud i vy plánujete event v Brně a regionu, neváhejte využít bezplatnou konzultaci na [email protected].

Spolupracujeme se státním, soukromým a akademickým sektorem. Máme bohaté zkušenosti a dokážeme uspokojit i nejnáročnější klienty.

Chceme, aby Brno a jižní Morava zůstaly vedoucími v oblasti konferenčního turismu. S více než 20letými znalostmi o našich službách víme vše. Naše odměna spočívá ve spokojenosti klientů a pozitivních referencích pro město a region.

[email protected]
bezplatná konzultace

Next article