Domovská stránka » FinTech » FINTECH HUB: NÁSTROJ PRO POMOC FINTECHŮM
ADVERTORIAL

Platforma fintech Hub aktivně propojuje nové fintechy, pomáhá jim s propagací a získáváním nových klientů i s realizací jejich vizí.

JURAJ KRÁLIK

CEO Fintech Hub network

Fintech Hub

Fintech Hub je otevřená platforma zaměřená na praktickou pomoc fintechům s cílem zvýšit úroveň inovativních řešení na Slovensku, v České republice a celém regionu CEE. Založily ji společnosti Mastercard, Vacuumlabs a slovenská fintechová asociace. Postupně však rozšířila svou působnost i do České republiky, a to zejména díky partnerství se společností Seedstarter České spořitelny.


MARTINA HANUSOVÁ

Head of Business Development PayOut

Payout

Fintech Hub nám přináší aktivní spojení s nejinovativnějšími startupy ve světě financí, s nimiž také validujeme naše řešení v oblasti otevřeného bankovnictví. Díky tomu dosahujeme svého cíle být globálním hráčem ve finančním světě. Myslíme si, že partnerství je skvělé, protože mezi všemi stranami existuje vzájemná synergie.


WILLIAM JALOUL

co-founder, CEO FlowPay

Flowpay

Flowpay poskytuje digitální financování malým a středním firmám. Oproti bankám se staráme, aby u úspěšného podnikání nezáleželo pouze na výkazech a daňových přiznáních. My poskytujeme peníze na základě transakčních dat z platforem, které zákazník využívá. Díky Fintech Hubu dostaneme naši vizi do povědomí lidí a propojíme se s dalšími zajímavými projekty.


ANDREJ COPLÁK

co-founder, CEO Blockmate.io

Blockmate

V Blockmate řešíme adopci blockchainu ve stávajícím, tradičním finančním světě skrze jednotná API. Vzhledem k vysoké úrovni expertízy Fintech Hubu v obou našich oblastech tj. otevřené bankovnictví a crypto měny (resp. blockchain), nám Fintech Hub pomohl sehnat některé pilotní zákazníky, validovat naši propozici a business model směrem k potenciálním investorům.

Další článek