Domovská stránka » Inovativní podnikání » DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE ZNÁ KAŽDÝ. JAK JE ALE OPRAVDU EFEKTIVNĚ VYUŽÍT VE VAŠÍ FIRMĚ?
ADVERTORIAL

Technologický vývoj přináší řadu vylepšení pro naši kancelář. Podívejme se na několik úspěšných řešení pro pracovní spolupráci od společnosti RICOH.

ROMAN BALOUN

Marketing Manager
RICOH Czech Republic & RICOH Slovakia

Problém není faktura, smlouva ani doklad za parkování, ale práce s nimi

Faktury, smlouvy a doklady o nákupu jsou nejčastější dokumenty, které proudí každou organizací. Zaměstnávají desítky lidí, často vzdálených od svého tradičního místa v kanceláři, neboť dnes je kanceláří v podstatě jakékoliv místo na zemi s připojením k internetu.

Pokud chceme využít digitalizaci ke zjednodušení práce, musíme nejdříve zkrotit procesy, které se za ní skrývají. To zní sice jednoduše, ale začátky bývají komplikované. Věnujte se tedy především procesům a tomu, aby každý dokument vznikl digitálně a ve stejné formě s ním pracujte po celou dobu jeho životního cyklu.

Komunikace je základ, nástroje pro ni musí umět i hory přenášet

Žádanou oblastí audiovizuální komunikace pro collaboration – týmovou spolupráci jsou dnes tzv. hybridní schůzky, které kombinují klasickou jednací místnost s vybavením pro online přenos. Cílem je řešení, které zajistí připojení ke schůzce jediným kliknutím, stůl bez džungle kabelů a věrný přenos obrazu i zvuku, který odstraňuje bariéru vzdáleného účastníka a přináší stejný zážitek jako při osobním jednání. Naše řešení zahrnují analýzu, instalaci i následnou podporu a lze je pořídit s financováním již od několika stovek korun měsíčně. Jejich profesionální vzhled zvyšuje úroveň a atraktivitu pracovního prostředí společnosti pro zaměstnance i zákazníky.

Máte řešení? A mohl bych ho vidět?

Všechna uvedená řešení je samozřejmě ideální vidět v akci a probrat se specialisty na danou oblast jejich účinek ve vašem pracovním prostředí. Můžete prozkoumat také Digital Signage, který lze využít nejen pro reklamu a propagaci, ale také pro informace z oblasti HR, BOZP a ochrany zdraví. Díky jejich integraci mohou být sledovány výsledky výroby nebo třeba realizován samoobslužný prodej vstupenek.

Vše připojené k internetu navíc vytváří prostor pro kybernetické útoky. Jedním z velmi účinných řešení je náš bezagentový RansomCare, který dokáže zastavit pohromu. Budete překvapeni jak chytře, a přitom jednoduše, zvládne hlídat vaše data.

Pokud vás zajímá některá z uvedených oblastí, přijďte na naše RICOH OPEN DAYS v Praze 17.–19. 10. 2023, kde je možné vidět většinu řešení v reálném pracovním prostředí a potkat specialisty společnosti RICOH na všechna prezentovaná témata.  

Další článek