Domovská stránka » Inovativní podnikání » PROPADNĚTE KOUZLU TISKAŘSKÉ TRADICE. ARMOR TISKNE ÚSPORNĚ, KVALITNĚ A ŠETRNĚ K PŘÍRODĚ
ADVERTORIAL

Že průmyslová výroba a udržitelnost nemohou plout na stejné vlně? Že tradiční, více než stoleté výrobní know-how nemá na dnešním trhu sebemenší šanci? Ponořte se spolu s námi do světa jedinečných tiskových technologií Armor a my vám ukážeme, že i zdánlivě nepravděpodobné věci se mohou stát skutečností.

JAN MÁRA

Director of Sales AOP, ARMOR

Tisku předcházely knihy a tuš

Praotcem tiskovým technologiím byl vynález knihtisku z roku 1440. Vůbec první počítačová tiskárna vznikla v dílně matematika Charlese Babbage původem z Londýna, stalo se tak na počátku 19. století. Byť dnešní doba setrvává pod nadvládou online nástrojů, tištěné slovo si i nadále uchovává svou výjimečnost a vývoj odvětví s tiskovinami se tak neustále žene kupředu.

Příběh společnosti Armor se začal psát roku 1922. Tehdejší firma Galland & Brochard se zabývala mimo jiné výrobou tuší a tři roky nato se zrodila značka Armor. Společnost rychle rostla a v roce 1997 založila pobočku v České republice. V roce 2022 oslavila 100 let na trhu.

Armor mění vizi v realitu

Stoleté zkušenosti, odborný výzkum a vize lepší, zelenější budoucnosti – to jsou hlavní pilíře vedoucí společnosti v oboru tiskových technologií. Armor si zakládá na výrobě a dodávkách prvotřídních produktů, které slouží dnešní a nijak neublíží té budoucí generaci. Důkazem je mimo jiné členství v mezinárodní iniciativě Global Compact. Ta dbá na pracovní etiku či ochranu životního prostředí, díky čemuž je tisk plně bezodpadový. Všechny produkty jsou navíc 100% recyklovatelné.

Tiskněte s Armorem i vy

Služby jsou rozmanité. Sortiment zahrnuje vše od inkoustových, tonerových kazet přes velkoformátový či 3D tisk až po možnost monitoringu, kompletní správy tiskáren a následného zpětného odběru prázdných kazet.

Řádná certifikace je pro Armor důležitá, na tonerové a kopírkové kazety se proto vztahuje doživotní záruka. Pakliže by i vaše firma chtěla využít těchto služeb, Armor nabízí možnost nezávazného auditu. Za pomoci speciální aplikace se určí reálná vytíženost vašich tiskáren a na základě toho bude vystaven návrh skutečných tiskových nákladů na míru. Jedná se o nezávaznou a bezplatnou konzultaci.

Šetřete přírodu i finance

Díky šikovné kalkulačce si navíc sami spočítáte, kolik ušetříte. Mimo výrazné snížení ekologické stopy z každé vytištěné stránky se vaše celková úspora může vyšplhat na 30 až 50 % oproti tomu, co byste zaplatili jinde. A zatímco vaše náklady klesají, kvalita tisku zůstává na špičkové úrovni. Tiskněte zodpovědně!

Nyní je ta správná chvíle na upgrade vaší tiskárny!
Sleva 30 % na vše s kódem OWA30.
Další článek