Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » BOARD: UŽITEČNÁ APLIKACE PRO MANAŽERY A PODNIKATELE
ADVERTORIAL

Mobilní aplikace Board přináší odpověď na otázku, jak efektivně kontrolovat obchodní růst, ziskovost a cash-flow, odkudkoliv a kdykoliv.

Michal Kratochvíl

MICHAL KRATOCHVÍL

ředitel BudgetBakers

Aplikace Board je manažerský nástroj, který může zjednodušit život řadě podnikatelům. Pro koho přesně je vhodný?

Aplikace je určena zejména majitelům malých a středních firem, a to i těm, kteří mají podniků více. Po instalaci aplikace si do ní podnikatelé napojí své podnikatelské účty a do aplikace se každý den nahrávají aktuální pohyby na účtech, které se kategorizují, čímž majitelé firem získají přehled o tom, za co firma utrácí a zda už přišly peníze, na které čekají.

V čem ulehčí aplikace podnikatelům práci? 

Mobilní aplikace Board nabízí podobné funkce, jaké přináší aplikace pro jednotlivce, kteří chtějí řídit své osobní finance. Kromě zmíněného sledování pohybů na účtech poskytuje i výhled pro budoucí cash-flow a umí i základní rozpočtování a různé typy výdajů a činností.

Stáhňete si aplikaci na App Store nebo Google Play ZDE

Jak se v aplikaci odráží finanční specifika různých trhů?

Aplikace je univerzálně navržená pro majitele firem, není tedy uzpůsobená pouze konkrétnímu odvětví. Je vhodná jak pro malé a střední firmy, tak i pro startupy a živnostníky. Jedná se o manažerský nástroj do kapsy, který nabízí dokonalý přehled o finančních pohybech, a je jedno, jaký za tím stojí business. Aplikace navíc umí sledovat všechny dodavatele, zákazníky a zároveň i stav zakázek.

Jak má aplikace řešené získávání dat? 

BudgetBakers mají licenci ČNB na práci s bankovními daty. Proto se může naše aplikace napojit na bankovní účty a v online čase se aktualizovat a poskytovat tak v jedné aplikaci přesný přehled o finančních pohybech, a to i z různých účtů u různých bank.

Existují na trhu další podobné aplikace a v čem je aplikace Board odlišná?

Existuje spousta aplikací, které míří na jednotlivce nebo rodiny, tedy na osobní finance. O aplikacích, které by vysloveně cílily na podnikatele, moc nevíme, takže jsme v tomto směru unikátní. Samozřejmě existuje řada účetních aplikací, ale ty se specializují na účetnictví, Board je spíše manažerským systémem. Aplikace je tedy přímo určená majiteli firmy, který si sám může vymyslet vlastní systém, jenž mu nejvíce vyhovuje. Ve své kategorii je tak aplikace Board jedinečná a z našeho pohledu i vhodná jako doplňkem k účetním systémům.


APLIKACE BOARD:

  • Je k dostání na Google Play i App Store. Sleduje výkonnost společnosti 24 hodin denně.
  • Umožňuje nastavit si vlastní strukturu pro automatické uspořádání záznamů.
  • Je od BudgetBakers – tvůrců úspěšné aplikace Walle.
Next article