Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » FIREMNÍ AKCE NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI: HÝČKEJTE SVÉ HOSTY V CORINTHIA PRAGUE
ADVERTORIAL

Plánujete firemní akci a hledáte místo, kde se vaši hosté budou cítit jako v ráji? Corinthia Prague je tím pravým místem, kde vaši hosté budou naprosto hýčkáni. S nabídkou luxusního ubytování, špičkových služeb a dokonalého prostředí vám poskytnou vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou firemní akci.

LINA BOUDNÍKOVÁ

Director of Sales – Corporate

Jaké služby nabízíte malým a středním podnikům?

Vzhledem k velikosti, lokalitě a profesionalitě našeho týmu umíme nabídnout velice široké spektrum služeb. Kromě ubytování v různých kategoriích pokojů, apartmá a dvou pater konferenčních prostor umíme hýčkat naše hosty v Apollo Day Spa wellness centru s výhledem na Prahu, nabízíme také masáže a zkrášlovací procedury. Hotel má také dva bary a luxusní restaurace pro firemní večírky. Corinthia Prague je ideální místo pro firemní akce, teambuildingy, firemní oslavy, pracovní schůzky i konference.

Co vše jste schopni v rámci MICE akce obstarat?

Malým i středním firmám dokážeme zajistit komplexní servis od techniky přes catering až po doprovodný program. Máme k dispozici moderní techniku s profesionální obsluhou v průběhu celé akce. Umíme zajistit širokou promítací plochu (14×2,8 m) s možností videoprojekce, služby fotografa, taneční plochu i DJe.

Moderní catering zahrnuje vše od sladkých a slaných coffee breaků přes čokoládové fontány až po pětichodové galavečeře. Vše záleží na individuální domluvě a potřebách klienta, žádné přání ale pro nás není nesplnitelné.

V jakém objemu lze MICE akci uspořádat?

V nabídce hotelu Corinthia Praha jsou 2 patra modulovatelných konferenčních prostor s možností využití 24 typů rozložení o kapacitě 5 – 1800 osob, přičemž největší konferenční prostor pojme až 700 delegátů. Parkování u nás není problém, máme k dispozici kryté parkoviště pro zájezdové autobusy i osobní automobily.

Nabízíme velké množství exkluzivních prostor od menších zasedacích salonků až po Bellevue Hall s famózním výhledem na Prahu se všemi jejími dominantami. Tento prostor pojme až 320 účastníků a je vhodný jak pro gala večeře a oslavy, tak i pro konference a firemní prezentace. Z pražských hotelů je vybaven největším promítacím plátnem o šířce 24 m. Až příště budete v Praze, určitě se přijďte podívat.

Nabízíte k MICE akcím výhodnější nabídku ubytování přímo v hotelu Corinthia?

Naše nabídky vždy kalkulujeme s ohledem na velikost akce, počet účastníků, konkrétní datum a s ohledem na rozpočet zadavatele. Snažíme se vždy o kombinaci toho nejlepšího a s tím souvisí i cena za ubytování a služby.

Jaké jsou další možnosti pro návštěvníky MICE akcí hotelu Corinthia?

Po akci si účastníci mohou zajít na skvělé jídlo do jedné z našich restaurací, na letní terasu s koktejly, užít si bazén a wellness centrum v nejvyšším patře hotelu, nebo se projít do blízkého parku u pevnosti Vyšehrad. Hotel se nachází přímo u metra Vyšehrad, na Václavské náměstí je to jen 5 minut.


Vysoko nad městem stověžaté Prahy se nachází Corinthia Prague, která nabízí 539 pokojů a 24 konferenčních prostor s úžasným výhledem na město. Nachází se jen 200 metrů od pražského Kongresového centra a je nejlepším místem pro vaši událost, ať už máte 10 delegátů nebo 800.

 • 539 pokojů a apartmá s panoramatickým výhledem na Prahu, včetně 66 executive pokojů a 22 apartmá
 • 2 velká konferenční centra s 24 konferenčními prostory
 • Kapacita od 8 do 1000 delegátů s různými možnostmi uspořádání
 • Nejvyšší konferenční centrum v Praze s 180 stupňovým výhledem na Prahu ve 24. patře (výhled od Pankráce po Národní muzeum)
 • Vybavení AV technikou včetně druhé největší trvale instalované obrazovky v Praze
 • Parkoviště až pro 10 zájezdových autobusů
 • Dvě zastávky od centra města
 • 200 metrů od pražského Kongresového centra
 • Přirozené denní světlo ve všech konferenčních prostorech
 • Rozsáhlé terasy pro venkovní akce
 • Velký restaurační prostor se snadným přístupem ke konferenčním místnostem
 • Rozsáhlé možnosti stravování a coffee breaků
Next article