Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » FRANCHISING FÓRUM 2023 JE PO ÚSPĚŠNÉ PREMIÉŘE OPĚT ONLINE
 • Malé a střední podniky

  FRANCHISING FÓRUM 2023 JE PO ÚSPĚŠNÉ PREMIÉŘE OPĚT ONLINE

  Ve spolupráci s:
  Adobe Stock
  Ve spolupráci s:
  Adobe Stock

  Letošní 21. ročník konference o franšízingu – Franchising fórum – určené pro laickou i odbornou veřejnost se bude opět konat online, a to od 16. 10. 2023 do 17. 11. 2023, v prostředí 3D 360°. Česká asociace franchisingu (ČAF) ji připravuje ve spolupráci s firmou Eduwin.

  Ing. JIŘÍ KRAJČA

  Project manager, Česká asociace franchisingu, z.s.

  Konference o franšízingu se díky digitálnímu prostředí Eduwin rozšiřuje o prezentace franšízorů v 3D formě. Společnost Eduwin umí v online prostředí připravit nejen celou akci, ale vytvoří vám i unikátní e-shop, náborové centrum, moderní prezentaci vašich produktů či služeb nebo virtuální procházku vaší firmou.

  Výstava franchisingu

  Součástí konference je i Výstava franchisingu. „Výstavní stánky jsme převedli do digitální podoby. Představí se zde téměř 50 konceptů a vystavovatelů formou stánku či prezentace v 3D podobě,“ upozorňuje Ing. Jiří Krajča, project manager ČAF. Podle průzkumu tuto část návštěvníci nejvíce obdivují. „V minulém roce jsme zaznamenali velmi kladné reakce,“ dodává.

  Všichni vystavovatelé mají svou 3D expozici, kde jsou mimo jiné k dispozici jejich prezentační materiály jako letáky, videa či prezentace. Jde o interaktivní prvky ve 3D prostředí simulující skutečnou výstavu. „Při přípravě expozic si dáváme záležet, abychom vystihli ducha konceptu a ukázali ho v nejlepším světle. „Každá ,místnost‘ je proto originál,“ vysvětluje Krajča. Návštěvník má u expozic, které ho zaujmou, i možnost zanechat na sebe kontakt, dohodnout si schůzku, vyplnit anketu nebo se prokliknout na oficiální stránky vystavovatelů, kde najde další užitečné informace.

  Neomezený čas

  Výhodou online formy je podle Krajči i to, že doba konání akce není v podstatě omezená, proto může kongres a výstava trvat celý měsíc. „Kongres lze navštívit opakovaně a kdykoliv vám to vyhovuje. Do programu jsme zařadili přednášky a rozhovory s odborníky z franšízingu. Podnikatelé, kteří se v něm pohybují, představí franšízingové koncepty, zmíní jejich výhody, odlišnosti, vyjmenují důvody, proč je franšízing tou správnou volbou, když chcete začít podnikat.

  Najdete tu i několik bonusových videí na témata, která vás jako podnikatele obohatí. Například o networkingu, řešení soudních sporů pomocí mediace nebo o webináři jako výborném nástroji pro rozvoj byznysu,“ vyjmenovává výhody online kongresu Krajča. Bonusový program na Franchising fóru reprezentuje hra Riskuj, zcela ve 3D prostředí, která pobaví i prověří vaše znalosti z oblasti franšízinku.

  Registrace

  Ke vstupu na kongres, případně na výstavu, je třeba se zaregistrovat. „Je to jednoduché. Registrace je již spuštěná na adrese www.franchisingforum.cz. Využijte jen kód voucheru CAF2023, “ uzavírá Krajča.

  Next article