Domovská stránka » Malé a střední podniky » FRANCHISING FORUM SE DÍKY FIRMĚ EDUWIN ROZŠIŘUJE O PREZENTACE V 3D FORMĚ
ADVERTORIAL

Letošní 22. ročník konference Franchising forum 2024 se koná od 1. 4. 2024 do 30. 4. 2024, a to opět v on-line prostředí 3D 360°. Česká asociace franchisingu (ČAF) ji připravila ve spolupráci s firmou Eduwin. Kongres je určený pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním v této oblasti.

Produkční společnost Eduwin se na pořádání této události podílí již několik let. Tato firma umí v 3D prostředí připravit nejen různé on-line akce, ale poskytuje i jiné služby. Svým klientům nabízí pomoc s vytvořením unikátního e-shopu, náborového centra či moderní prezentace jakýchkoliv produktů. Součástí nabídky je i tvorba virtuální procházky firmy daného zákazníka.

Součástí konference je i Výstava franchisingu. „Výstavní stánky jsme převedli do digitální podoby. Představí se zde téměř 50 konceptů či vystavovatelů formou stánku nebo prezentace v 3D podobě. V minulých letech jsme na to zaznamenali velmi kladné reakce,“ informuje projektový manažer Jiří Krajča. Podle průzkumu tuto část výstavy návštěvníci nejvíce obdivují.

Zdroj: Adobe Stock

Všichni vystavovatelé mají svou 3D expozici, v níž návštěvníci naleznou jejich prezentační materiály, jako jsou letáky, videa i prezentace. Jde o interaktivní prvky ve 3D prostředí a člověk má tedy dojem, jako by se pohyboval na skutečné výstavě. „Při přípravě expozic si dáváme záležet, abychom vystihli ducha konceptu a ukázali ho v nejlepším světle. Každá místnost je proto originál,“ vysvětluje Krajča. Návštěvník má u každé expozice, která ho zaujala, možnost zanechat na sebe kontakt, dohodnout si schůzku nebo vyplnit anketu. V případě zájmu se může účastník také prokliknout na oficiální stránky vystavovatelů, kde najde další užitečné informace.

Podle Krajči je výhodou on-line prostředí i to, že doba konání akce není v podstatě omezená. Konference i výstava proto mohou trvat celý měsíc. „Kongres lze navštívit opakovaně a podle toho, jak vám to vyhovuje. Do programu jsme zařadili přednášky a rozhovory s odborníky z franchisingu. Podnikatelé, kteří se v něm pohybují, představí své koncepty a zmíní jejich výhody či odlišnosti. Dále vám vyjmenují důvody, proč je franchising tou správnou volbou, když chcete začít podnikat. Najdete tu i několik bonusových videí na témata, jež vás jako podnikatele obohatí (například o networkingu, řešení soudních sporů pomocí mediace nebo o webináři, který může být výborným nástrojem pro rozvoj byznysu),“ vyjmenovává přednosti on-line kongresu Krajča. Bonusový program na Franchising foru představuje hra ve 3D prostředí Riskuj. Ta pobaví i prověří vaše znalosti právě z oblasti franchisingu.

Ke vstupu na kongres i výstavu je třeba se zaregistrovat. „Je to jednoduché. Registrace je již spuštěna na adrese Franchisingforum.cz a je nutné využít kód voucheru: CAF2024. Akce se uskuteční od 1. 4. 2024 do 30. 4. 2024,“ uzavírá Jiří Krajča.

Další článek