Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » JAK MŮŽE PODNIKATEL UŠETŘIT PENÍZE V ROCE 2023? JEDNODUŠE – SE SDÍLENÝMI VOZY!
ADVERTORIAL

Každý podnikatel chce pro svou firmu a zaměstnance to nejlepší, aby zajistil vyšší kvalitu svého výsledného produktu či služby. To nejlepší však může spolykat až moc financí, a ty tak můžou chybět na něco jiného. Společnost CAR4WAY poskytuje jednoduché řešení, které každému podnikateli a firmě uleví od finanční zátěže v kategorii firemní mobility.


Méně práce, více muziky

Připravit si budget na jedno čtvrtletí nebo celý rok může být na první pohled bolestivé, ale existuje možnost jednoduché úspory. Společnost CAR4WAY působí na trhu českého carsharingu již od roku 2014 a nabízí obsáhlou flotilu vozů od oblíbeného modelu ŠKODA Scala až po luxusní Audi A4 Avant. Ve svých službách nabízí i firemní carsharing, který může firemnímu rozpočtu značně ulehčit.

Firemní carsharing

Pro firmy, které se rozhodnou využít firemní carsharing CAR4WAY, je najednou podnikání mnohem jednodušší. Získají flotilu 1 400 vozů, kterou mohou kdykoliv využít, ale platí jen za dobu, kdy vozy skutečně jedou. Vše se ovládá pomocí aplikace v mobilním telefonu (rezervace vozu i odemykání), PHM i parkování na zónách placeného stání po celém městě jsou v ceně. Automaticky tak šetří finance za vlastní vozový park, jenž mohou díky sdíleným vozům rozšířit, zredukovat nebo kompletně nahradit. Díky uspořeným financím a platbě pouze za dobu užívání mohou nabídnout služební vůz více zaměstnancům.

CAR4WAY
FOTO: CAR4WAY

Služba pro jednotlivé zaměstnance

Tento lákavý benefit mohou regulovat formou Mobility Budgetu, kdy jednotlivým zaměstnancům nastaví přesnou částku, kterou mohou za měsíc projezdit. Společně s regulací jízd mají firmy nonstop k dispozici i online knihu jízd, díky níž získají jasný přehled o všech jízdách i jednotlivých řidičích.

Za opravy a servis neplatíte

Z firemního rozpočtu mohou podnikatelé vyškrtnout i běžné starosti s vlastnictvím jakéhokoliv vozu, protože všechny tyto nepříjemnosti řeší společnost CAR4WAY. Nemusí se tak starat o pořizovací cenu vozu, pravidelný servis, pojištění či dálniční známku. Zapomenout můžou i na nečekané opravy, protože i tyto náklady hradí zprostředkovatel služby.

Jezdíte často na letiště?

S úsporou financí je spojena i volnější mobilita, protože s vozy CAR4WAY je možné parkovat zdarma ve všech zónách placeného stání nebo využít vyhrazená parkovací místa na Letišti Václava Havla a flotilu 30 vozů, které jsou 24/7 připravené pro cestu z letiště do města. Se sdíleným vozem je samozřejmě možné cestovat po celé České republice a zemích EU.

Užívání sdílených vozů přináší mnoho příjemných změn do každé firmy, díky kterým můžou podnikatelé investovat peníze do svých projektů a nestarat se o vlastní vozový park. Za užívání sdílených vozů poděkuje i příroda, protože se snížením počtu osobních vozů klesá i uhlíková stopa.

Systém sdílených vozů pro firmy využívá stále více podnikatelů. Připojte se k nim i vy. Všechny důležité informace naleznete na www.car4way.cz.

Next article