Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » KDO PODNIKÁ CHYTŘE, MÁ JEDNO CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTY I DOVOLENÉ
ADVERTORIAL

V České republice bylo ke konci loňského roku evidováno celkem přes čtyři miliony podnikatelů a živnostníků. A právě pro ně uvedla ERV Evropská pojišťovna na trh nové celoroční cestovní pojištění sBusinessTravel, díky kterému již mohou starosti s pojištěním do zahraničí vypustit z hlavy.


Pojištění pro sebe i rodinu

Cestovní pojištění lze jednat i pro rodinné příslušníky či partnery a platí jak na pracovní, tak soukromé cesty. Díky velké cenové úspoře se vyplatí už v případě, že do zahraničí vyrazíte pouze třikrát za rok.

Za prací i na dovolenou

Podnikatelé, živnostníci a menší firmy o velikosti do dvaceti zaměstnanců ocení zejména to, že sBusinessTravel stačí jednou sjednat a celý rok se již nemusí o nic starat. Cestovní pojištění přitom mohou využívat jak pro pracovní, tak soukromé cesty a dovolené.

„Velmi praktická a výhodná je pak možnost připojistit „na firmu“ rodinné příslušníky a partnery. V případě čtyřčlenné rodiny (zaměstnanec, partner/ka a dvě děti), vyjde roční pojistné na 945 Kč na osobu za rok,“ říká Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny.

Vše vyřídíte online

Pro získání celoročního cestovního pojištění navíc nemusí podnikatelé chodit daleko. sBusinessTravel lze totiž sjednat i spravovat kompletně online, a to včetně generování pojistek a faktur, které je možné zahrnout do nákladů firmy. Pod jednu pojistku může spadat až 20 zaměstnanců a neomezený počet rodinných příslušníků.

Vybírat lze ze tří odstupňovaných variant pojištění Standard, Comfort a Premium. Všechny varianty obsahují adekvátní a dostatečné limity léčebných výloh až do výše 50 milionů korun, bezlimitní asistenční služby, pojištění úrazu, odpovědnosti i osobních věcí. Dokonce počítají i s náklady na opatrovníka.

Sport i domácí mazlíčci

Ke každé ze základních variant pojištění je dále možné vybírat z šesti různých připojištění. „Vyladíte si tak pojištění například pro cesty autem, zimní nebo rizikové sporty, domácí mazlíčky, nouzové situace nebo cesty letadlem. A dvě z nich, zimní a rizikové sporty, je možné dokonce sjednat třeba jen na 14 dní,“ dodává Vlastimil Divoký. Ke každé konkrétní cestě je pak možné navíc sjednat pojištění storna za zvýhodněnou cenu.

ERV Evropská pojišťovna ctí každou profesi

„sBusinessTravel jsme připravili pro lidi z jakýchkoli oborů, kteří kvůli práci vyráží do zahraničí. Využít ho tak mohou manažeři, projektanti, řemeslníci či dělníci. Stejně se hodí i pro dopravce či poradenské firmy,“ uzavírá Vlastimil Divoký. Není nic snazšího, než si udělat nezávaznou kalkulaci.

Next article