Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » KDO ZVÍTĚZIL V SOUTĚŽI FRANCHISA ROKU?
ADVERTORIAL

V rámci popularizace franchisového způsobu podnikání vyhlásila Česká asociace franchisingu výsledky již 7. ročníku soutěže Franchisa roku. 

Kraluje DODO

Po absolvování osobní obhajoby před porotci soutěže se vítězem stal franchisový koncept DoDo. „Náš franšízový program DODO Partner jsme spouštěli před rokem a půl, a to primárně s cílem zefektivnit expanzi a připravit firmu na další udržitelný růst se zachováním maximální kvality služeb. Ačkoli jsme s programem měli velké ambice, výsledky dalece předčily naše očekávání. Franšíza má skvělý ohlas mezi franšízovými partnery i kurýry a pozitivní výsledky se jasně odrážejí i v číslech, která ukazují znatelné nárůsty efektivity i pokles nehodovosti. Ocenění odborné veřejnosti, navíc v ostré konkurenci, je pro nás skvělým bonusem, který dále potvrzuje, že jsme se vydali správnou cestou,“ popisuje COO DODO Group Martin Marek. 

2. místo pro OK POINT

Cena za 2. místo v soutěži  Franchisa roku patří franchisovému konceptu OK Point, jehož nejpodstatnější výhodou je unikátní kombinace finančních a realitních služeb na jednom místě. A to nikde jinde v tuzemsku zákazník, potažmo franšízant, v takovémto rozsahu nezíská. 

3. místo obsadil koncept Benu lékárny

Na pomyslné bronzové pozici uspěl koncept Benu Lékárny. Jsme velice rádi, že jsme v letošním roce získali cenu v rámci soutěže Franchisa roku. Toto ocenění dokazuje, že náš model frachisové lékárny je úspěšný a již má na českém trhu své zavedené místo. Franchisa lékárny BENU je zajímavá podnikatelská příležitost pro všechny, kteří chtějí úspěšně podnikat a zároveň využívat výhod a jistot síťového podnikání pod silnou a stabilní značkou. 

Cena veřejnosti

I letos byla v rámci soutěže vyhlášena kategorie Cena veřejnosti, která je určena pro všechny fyzické i právnické osoby-franchisory a master-franchisanty. Z 39 nominovaných franchisových konceptů zvítězil, prostřednictvím on-line hlasování, franchisový koncept RE/MAX. Hlasování se zúčastnilo vice než 1 000 hlasujících.

RE/MAX 

Společnost RE/MAX zabodovala v soutěži České asociace franchisingu (ČAF) již podruhé. Letošní vítězství tak navazuje na úspěch z minulého roku, kdy získala 1. místo v hlavní kategorii, a stala se Franchisou roku. I cena veřejnosti je ale mimořádným oceněním, protože o kvalitě a oblíbenosti značky rozhodují spokojení klienti. 

O soutěži Franchisa roku

Hlavním cílem soutěže Franchisa roku je popularizace franchisového způsobu podnikání. Soutěž chce cíleně udělit ocenění těm konceptům, které představují kvalitu na trhu, mají dobré výsledky a dodržují pravidla Evropského kodexu etiky franchisingu. Organizátorem soutěže je nezisková profesní organizace Česká asociace franchisingu (ČAF), která na národní úrovni sdružuje poskytovatele franchisingu a jeho odborníky.

Ing. Jiří Krajča

Project Manager

Next article