Domovská stránka » Malé a střední podniky » OTEVŘETE SI SVŮJ PODNIK POD ZAVEDENOU ZNAČKOU NÁŠ CHLÉB
ADVERTORIAL

Poctivé rodinné pekařství Náš Chléb, které si zakládá na řemeslné výrobě a farmářských produktech, rozšiřuje síť svých podniků přes franchising. Nový franšízanti tak mají možnost samostatně podnikat, ale zároveň využívat podporu stabilního partnera.

Chceta začít podnikat?


Přečtěte si rozhovor s franchising managerem Náš Chléb.

PETR ADÁMEK

franchising manager Náš Chléb

Počátky našeho rodinného pekařství sahají až do roku 1998, kdy jsme v pekárně v Jablonci nad Nisou začali péct chléb z kvalitních surovin, ručně a z našeho vlastního kvásku.

Od té doby jsme ušli velký kus cesty, nabírali jsme potřebné zkušenosti, učili se a zlepšovali. Naše pekařská rodina se rozrůstala, a tak se z malého rodinného podniku stal Náš Chléb. Filozofie našeho pekařství je jednoduchá. Zakládáme si na ruční řemeslné výrobě a velký důraz klademe na kvalitu. Chceme zákazníkům nabídnout poctivé produkty, které nejen skvěle chutnají, ale jsou i vyrobeny z prvotřídních surovin.

OTEVŘETE SI VLASTNÍ FRANŠÍZU PEKÁRNY NÁŠ CHLÉB. KLIKNĚTE ZDE

Vše pro zákazníka

Naše receptury se snažíme neustále vylepšovat, vymýšlíme nové chutě a produkty. Nebojíme se experimentovat. Chlebem to začalo a chléb v naší nabídce stále hraje prim. Vždyť jich vyrábíme přes dvacet druhů! Kromě tradičních chlebů, rohlíků nebo koláčů jsme však obohatili náš sortiment také o ciabatty, sladké muffiny, vánoční cukroví a jiné dobroty.

CO JE FRANCHISING A JEHO VÝHODY? ZJISTĚTE ZDE

Co kdybychom ale neprodávali jen pečivo?

Zrodila se myšlenka rozšířit náš sortiment o domácí polévky, omáčky, marmelády a kvalitní farmářské produkty. Chceme, aby od nás zákazníci vždy odcházeli spokojeni, s úsměvem na tváři a s vědomím, že si od nás domů odnáší kvalitní produkty, za kterými se skrývá poctivá práce.

Jdeme vlastní cestou a chceme být našim zákazníkům blíž. Naše produkty proto nedodáváme do supermarketů a obchodních řetězců, ale naopak budujeme po celé České republice síť poboček Náš Chléb.

Chcete se k nám připojit a odstartovat své podnikání?

Získejte s námi jedinečnou možnost vybudovat a provozovat vlastní úspěšnou firmu, za kterou stojí silná, ryze česká značka. Rozjezd podnikání pro vás bude snazší a s mnohem menšími vstupními náklady. Stanete se součástí fungujícího týmu. Týmu, na který se můžete spolehnout. Budeme vás provázet a podporovat po celou dobu naší spolupráce.

Jak to všechno funguje?

Pomůžeme vám vybrat to pravé místo pro prodejnu, zajistíme návrh designu a projektu prodejny a nápomocni budeme i při samotné realizaci. Denně k vám na prodejnu dovezeme široký sortiment kvalitních pekařských výrobků vlastní výroby, pravidelně vás budeme zásobovat i doplňkovým sortimentem od ověřených dodavatelů. Vám i vašim zaměstnancům zajistíme kompletní zaškolení a seznámení se s naším know-how. Samozřejmostí je také obchodní a marketingová podpora z naší strany. Dáme o vás zákazníkům vědět!

Máte podnikavého ducha a sdílíte naše hodnoty? Začněte podnikat s námi a vybudujte si podnikání, které dává smysl.

Těšíme se na spolupráci s vámi.


Jak vznikla franšíza pekárny Náš Chléb?

„Mám rád poctivé pekařské řemeslo a farmářské produkty, a to byl důvod, proč jsem se rozhodl otevřít první franšízu rodinné pekárny Náš Chléb. Od té doby uplynula pěkná řádka let, otevřeli jsme několik dalších prodejen a dnes dokonce provázím nové franšízanty na cestě za jejich vysněnou prodejnou. Díky zkušenostem a skvělému týmu lidí nabízíme zájemcům farmářské prodejny Náš Chléb postavené na klíč – bez starostí. Oni se tak mohou věnovat tomu, co je opravdu důležité, a to je budování vztahu se zákazníky. Každá prodejna Náš Chléb má svou jedinečnou atmosféru a příběh, který píší lidé, jako jste třeba právě vy. Děláme něco, co má smysl, a to nás naplňuje.“

Další článek