Domovská stránka » Malé a střední podniky » OTEVŘETE SI SVŮJ PODNIK POD ZAVEDENOU ZNAČKOU NÁŠ CHLÉB
ADVERTORIAL

Poctivé rodinné pekařství Náš Chléb, které si zakládá na řemeslné výrobě a farmářských produktech, rozšiřuje síť svých podniků přes franchising. Nový franšízanti tak mají možnost samostatně podnikat, ale zároveň využívat podporu stabilního partnera.

Chceta začít podnikat?


Přečtěte si rozhovor s franchising managerem Náš Chléb.

PETR ADÁMEK

franchising manager Náš Chléb

Počátky našeho rodinného pekařství sahají až do roku 1998, kdy jsme v pekárně v Jablonci nad Nisou začali péct chléb z kvalitních surovin, ručně a z našeho vlastního kvásku.

Od té doby jsme ušli velký kus cesty, nabírali jsme potřebné zkušenosti, učili se a zlepšovali. Naše pekařská rodina se rozrůstala, a tak se z malého rodinného podniku stal Náš Chléb. Filozofie našeho pekařství je jednoduchá. Zakládáme si na ruční řemeslné výrobě a velký důraz klademe na kvalitu. Chceme zákazníkům nabídnout poctivé produkty, které nejen skvěle chutnají, ale jsou i vyrobeny z prvotřídních surovin.

OTEVŘETE SI VLASTNÍ FRANŠÍZU PEKÁRNY NÁŠ CHLÉB. KLIKNĚTE ZDE

Vše pro zákazníka

Naše receptury se snažíme neustále vylepšovat, vymýšlíme nové chutě a produkty. Nebojíme se experimentovat. Chlebem to začalo a chléb v naší nabídce stále hraje prim. Vždyť jich vyrábíme přes dvacet druhů! Kromě tradičních chlebů, rohlíků nebo koláčů jsme však obohatili náš sortiment také o ciabatty, sladké muffiny, vánoční cukroví a jiné dobroty.

CO JE FRANCHISING A JEHO VÝHODY? ZJISTĚTE ZDE

Co kdybychom ale neprodávali jen pečivo?

Zrodila se myšlenka rozšířit náš sortiment o domácí polévky, omáčky, marmelády a kvalitní farmářské produkty. Chceme, aby od nás zákazníci vždy odcházeli spokojeni, s úsměvem na tváři a s vědomím, že si od nás domů odnáší kvalitní produkty, za kterými se skrývá poctivá práce.

Jdeme vlastní cestou a chceme být našim zákazníkům blíž. Naše produkty proto nedodáváme do supermarketů a obchodních řetězců, ale naopak budujeme po celé České republice síť poboček Náš Chléb.

Chcete se k nám připojit a odstartovat své podnikání?

Získejte s námi jedinečnou možnost vybudovat a provozovat vlastní úspěšnou firmu, za kterou stojí silná, ryze česká značka. Rozjezd podnikání pro vás bude snazší a s mnohem menšími vstupními náklady. Stanete se součástí fungujícího týmu. Týmu, na který se můžete spolehnout. Budeme vás provázet a podporovat po celou dobu naší spolupráce.

Jak to všechno funguje?

Pomůžeme vám vybrat to pravé místo pro prodejnu, zajistíme návrh designu a projektu prodejny a nápomocni budeme i při samotné realizaci. Denně k vám na prodejnu dovezeme široký sortiment kvalitních pekařských výrobků vlastní výroby, pravidelně vás budeme zásobovat i doplňkovým sortimentem od ověřených dodavatelů. Vám i vašim zaměstnancům zajistíme kompletní zaškolení a seznámení se s naším know-how. Samozřejmostí je také obchodní a marketingová podpora z naší strany. Dáme o vás zákazníkům vědět!

Máte podnikavého ducha a sdílíte naše hodnoty? Začněte podnikat s námi a vybudujte si podnikání, které dává smysl.

Těšíme se na spolupráci s vámi.


Jak vznikla franšíza pekárny Náš Chléb?

„Mám rád poctivé pekařské řemeslo a farmářské produkty, a to byl důvod, proč jsem se rozhodl otevřít první franšízu rodinné pekárny Náš Chléb. Od té doby uplynula pěkná řádka let, otevřeli jsme několik dalších prodejen a dnes dokonce provázím nové franšízanty na cestě za jejich vysněnou prodejnou. Díky zkušenostem a skvělému týmu lidí nabízíme zájemcům farmářské prodejny Náš Chléb postavené na klíč – bez starostí. Oni se tak mohou věnovat tomu, co je opravdu důležité, a to je budování vztahu se zákazníky. Každá prodejna Náš Chléb má svou jedinečnou atmosféru a příběh, který píší lidé, jako jste třeba právě vy. Děláme něco, co má smysl, a to nás naplňuje.“

Další článek
Domovská stránka » Malé a střední podniky » OTEVŘETE SI SVŮJ PODNIK POD ZAVEDENOU ZNAČKOU NÁŠ CHLÉB
Malé a střední podniky

Dynamicky se měnící podmínky na trhu nutí společnosti aktualizovat tradiční každodenní operace. V dnešním prostředí musíte být rychlí a pohotoví, abyste se chopili příležitosti, dokázali překonat výzvy a reagovali na měnící se dobu. Jak ale na to?

TAB Board

JANA ŠKABRADOVÁ

spolumajitelka konceptu TAB CZ&SK 

Majitelé a CEO větších společností jsou obklopeni zkušenými řediteli a v rámci představenstva společnosti mohou své problémy a výzvy spojené s podnikáním prodiskutovat a vyřešit. Vlastníci menších firem ale žádné podobné „rádce“ obvykle nemají, a na rozhodování o své firmě jsou sami. Může to ale být i jinak. A to díky konceptu The Alternative Board (TAB), který pomáhá řízeným způsobem vlastníkům a ředitelům malých a středních firem v rámci jednotlivých zasedání Boardů „sebevědomě“ hledat nové příležitosti, činit správná rozhodnutí „správně“, a dosáhnout tak optimálním způsobem svých vizí a cílů. 

TAB je tu pro vás

Ať už jste tedy uprostřed krize, řešíte rostoucí náklady podnikání nebo připravujete své podnikání na změnu, existují klíčové věci, které můžete udělat, abyste ochránili to, na čem jste vy a vaši zaměstnanci tvrdě pracovali. Proč „jít sám“, když mnohdy stojíte před důležitými a složitými rozhodnutími? Zažijte těsné vztahy s ostatními vedoucími firem a jejich majiteli, kteří vás odborně povedou díky sdíleným praktickým zkušenostem ze svého podnikání, vyzvou vás svými otázkami  ke kritickému myšlení a kterým na vás bude skutečně záležet.

TAB vám pomůže rychle najít efektivní řešení vašich podnikatelských problémů a výzev, a to i díky  speciálně vyvinutému efektivnímu programu, který v sobě propojuje zasedání poradních TAB Boardů, individuální koučink, možnosti využívat i unikátních podnikatelských nástrojů pro řízení firmy a zapojit se do mezinárodní podnikatelské komunity členů.

Je TAB Board vhodný pro vás?

TAB Board

Členové TAB Boardu jsou podnikatelé z různých odvětví a oborů, a protože nejsou konkurenty, jednání jsou zcela otevřená s cílem pomoci ostatním. V řízené, facilitátorem moderované diskuzi jsou sdílena nejen praktická a ověřená řešení, která pak urychlují vývoj firmy, ale mnohdy tam vznikají i nové a neotřelé nápady na klíčovou změnu ve firmě, která pak pomůže zásadně zlepšit její stav, který se zdál v minulosti jako neřešitelný. Schůzky probíhají v přátelské atmosféře, bez vypjatých emocí mnohdy viditelných v jednotlivých firmách při interní diskuzi. 

Často řešená témata TAB Boardu najdete ZDE

„Účast na setkáních TAB Board mi umožňuje sdílet s dalšími nekonkurenčními podnikateli praktické zkušenosti, vědomosti a hlavně i jiný pohled na věc. Tento způsob je pro mé podnikání mnohem přínosnější, protože na příkladech řešení a návrhů kolegů z Boardu si sám nacházím několik způsobů řešení.“ upozorňuje na přínos TAB Boardu Petr Mudra, majitel společnosti Volter a člen jednoho z Boardů, které jsou podnikatelům k dispozici hned v několika regionech České republiky.

Členové TAB rychle zlepšují firemní výsledky a zvyšují stabilitu svých firem sdílením podnikatelských zkušeností, nových nápadů, strategií a taktik v jedinečných poradních boardech – to vše pro dosažení většího úspěchu.


Rádi vám poskytneme více informací o konceptu TAB a jeho přínosech pro vaše podnikání. Spojte se s námi na [email protected] nebo nám zavolejte na telefon +420 724 111 323.

Pokud budete mít zájem profesně spolupracovat s konceptem TAB jako jeho regionální ředitel, (protože taková práce vás nejen zajímá, ale máte pro ni nadšení a další schopnosti), klikněte ZDE.

TAB – PŘÍLEŽITOST PRO VLASTNÍ BYZNYS

Další článek