Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » MĚJTE DOKONALÝ PŘEHLED O VÝDAJÍCH ZA SLUŽEBNÍ AUTOMOBILY
ADVERTORIAL

Pokud podnikáte a provozujete vozový park do 10 vozidel, neměla by vaší pozornosti uniknout praktická aplikace Shell Fleet App pro efektivní správu vozového parku, která je na platformách iOS a Android.


Shell: Prémiové služby pro motoristy i pro firmy

Společnost Shell, která se do povědomí lidí zapsala i díky ikonickému logu se symbolem mušle ve výrazné červené a žluté barvě, je proslulá nejen kvalitními palivy Shell, ale také prozákaznickým přístupem.

Svým zákazníkům nabízí věrnostní program Shell ClubSmart s řadou výhod a odměn. Řidiči mají také možnost využít venkovní obsluhy, která pomůže s tankováním nebo umytím skel vozidla. Čerpací stanice Shell jsou velmi oblíbenou destinací při cestování i díky svému kvalitnímu občerstvení a lahodné kávě Shell Café. A to všechno v příjemném a moderním prostředí.

Palivová karta Shell a aplikace Shell Fleet App

Co byste řekli na to, kdyby byla správa vašeho vozového parku efektivní, intuitivní a rentabilní a vy se mohli věnovat důležitějším věcem, které přispívají k rozvoji vašeho podnikání? Tuto možnost přináší aplikace Shell Fleet App určená pro společnosti, jež jsou na trhu zaregistrované aspoň rok a provozují vozový park do 10 vozidel. Že tyto podmínky splňujete? Pak si stačí přes App Store nebo Google Play stáhnout aplikaci Shell Fleet App, vytvořit zákaznický účet, objednat palivové karty Shell a začít využívat výhody aplikace.

Jaké výhody aplikace nabízí?

Dokonalý přehled o výdajích za služební automobily, elektronickou fakturaci, možnost nastavení palivových karet a sleva na palivo. Díky této aplikaci tedy budete mít všechny informace o nákladech na pohonné hmoty celého vozového parku na jednom místě a získáte slevu 1,82 Kč s DPH na litr paliva Shell V-Power a 0,97 Kč s DPH na litr paliva Shell FuelSave.

Nastavte si finanční limity podle sebe

Rozloučit se také můžete s nepříjemným papírováním, aplikace totiž poskytuje elektronickou fakturaci, která odpovídá platným právním předpisům. V neposlední řadě umožňuje nastavit různé finanční limity na palivových kartách a libovolně je měnit.


O aplikaci Shell Fleet App

  • Pro firmy s vozovým parkem do 10 vozidel.
  • Tankujte nyní a plaťte později s měsíčním limitem až 60 000 Kč díky automatizovaným platbám.
  • Získejte slevu na palivo a mycí programy v síti čerpacích stanic Shell po celé České republice.
  • Žádné skryté poplatky za využívání palivových karet Shell na čerpacích stanicích.
Next article