Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » ROK NOVÉ ENERGIE 2024
ADVERTORIAL

Posuňte své podnikání na další úroveň! Přidejte se k nám na této vzrušující cestě za novou energií pro váš podnik.

Samotný název Rok nové energie 2024 evokuje pozitivní a inovativní myšlenky pro malé a střední podniky. Vstupujeme do éry, která nám přináší nové výzvy a příležitosti a především novou energii do světa podnikání. Během celého roku se budeme věnovat čtyřem klíčovým tématům, která mají zásadní význam pro úspěch a udržitelnost podniků v novém obchodním prostředí.

1) Energie pro inovace a efektivitu

Nové směry v technologiích a inovacích, aktuální trendy.

2) Energie pro rozvoj týmu

Jak zefektivnit práci šéfů, jak získat novou energii do svých týmů, firemní kultura a hodnoty, rozvojové programy.

3) Energie do kreativního marketingu a komunikace

Jaké jsou díry na trhu a originální koncepty, crowdfunding jako test trhu, využití umělé inteligence.

4) Energie do podnikání v digitální éře

Jak na zvyšování kybernetické bezpečnosti malých a středních firem, digitální transformace a nové technologie k získání konkurenční výhody, poslední novinky v digitálním světě.

Rok nové energie 2024 (RNE 2024) je vlastní nedotační projekt AMSP ČR a navazuje na úspěšné projekty Rok řemesel 2016, Rok venkova 2017, Rok rodinného podnikání 2018, Rok digitálního podnikání 2019, Rok malého podnikání 2020, Rok nových příležitostí 2021, Rok nových technologií 2022 a Rok udržení podnikání 2023. Do projektu se mohou zapojit firmy i podnikatelé. Obsahem projektu jsou konference, semináře, webináře, exkurze, podcasty, edukační videa a další aktivity k jednotlivým tématům. Těšíme se na vás!

Eva Svobodová, MBA

Generální ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 1990 se pohybuje ve sféře zaměstnavatelských organizací, 15 let působila ve Svazu průmyslu a dopravy České republiky, od r. 2006 je generální ředitelkou Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), která zastupuje zájmy více než 300 tisíc podnikatelských subjektů. Iniciovala několik asociačních projektů vč. vlastních soutěží a grantů AMSP ČR zaměřených na začínající podnikatele, rodinné firmy, řemesla, podnikání žen, podporu podnikání na venkově, malé gastro, maloobchod, silver business či digitalizaci. Je workoholik a její práce ji baví.

Next article