Domovská stránka » Malé a střední podniky » TOUŽÍTE SI SPLNIT SVŮJ PODNIKATELSKÝ SEN V REALITÁCH?
ADVERTORIAL

Založte si realitní kancelář s franšízou RE/MAX. Mezinárodní společnost je nejúspěšnější sítí realitních kanceláří na světě. Stojí za ní více než 45 let praxe a zkušeností a pro nové franšízanty poskytuje zázemí silné značky a podporu podnikání. 

Začít budovat společnost od základů je časově, psychicky i finančně náročné. Pokud nevymyslíte neotřelý podnikatelský nápad, který se na trhu uchytí, šance na úspěch se značně snižuje. Franšíza je model podnikání, který některé kroky usnadňuje. Franšízant má možnost používat zavedenou obchodní značku a know-how společnosti, kterou si vybral. Mateřská společnost mu poskytne i licenci s právem využívat její jméno.

RE/MAX sdílí své know-how

I když RE/MAX každoročně rozšiřuje svou síť kanceláří a makléřů, stále existuje poměrně široký prostor pro budování nových partnerství a zvyšování počtu franšíz po celé republice. Mnoho lidí s podnikatelským duchem, ať už jsou to nováčci nebo zkušení profesionálové, hledá nové výzvy a RE/MAX jim nabízí možnost, jak naplnit své sny. „Jsme tu od toho, abychom plnili přání svých zákazníků,“ říká generální ředitel RE/MAX Jan Hrubý a zdůrazňuje tak profesionalitu, hodnoty a jedinečné know-how, které RE/MAX poskytuje svým partnerům. Franšízantům se věnují vyškolení pracovníci, kteří je vzdělají v oblasti realit a práce s lidmi. Společnost RE/MAX má více než 8 000 realitních kanceláří po celém světě a je členem Asociace realitních kanceláří ČR.

PROČ PODNIKAT NA REALITNÍM TRHU S RE/MAX? KLIKNĚTE ZDE

Nastartujte svůj byznys ve světě nemovitostí

Věděli jste, že trh s nemovitostmi je dlouhodobě stabilní investicí? Poptávka po bytech, rodinných domech i pozemcích výrazně převyšuje nabídku, a to nehledě na ekonomickou situaci ve světě. Bydlení totiž patří k základním lidským potřebám. Lidé se stěhují, kupují a prodávají nemovitosti. A to se v budoucnu nezmění.

V současnosti je RE/MAX Česká republika franšízou číslo jedna v prodeji a pronájmu nemovitostí, ale také nejúspěšnějším poskytovatelem franšízových licencí v oblasti realit. V Česku je aktuálně otevřeno více než 170 franšízových kanceláří a pod značkou RE/MAX pracuje více než 1300 realitních makléřů. Společnost RE/MAX je také hrdým držitelem ocenění Franchisa roku a již po osmé v řadě obhájil RE/MAX známku kvality – Superbrands. 


PŘEMÝŠLÍTE O RE/MAX FRANŠÍZE? SPOJTE SE S NÁMI!


Pomůžeme vám splnit si sen

Spojení sil s nejlepší franšízovou realitní značkou v České republice neznamená omezení vaší podnikatelské vize. Naopak! Přináší další podporu vašeho byznysu, o kterém jste tak dlouho uvažovali a na kterém jste možná již i začali pracovat. S našimi nástroji, zdroji, které budete mít k dispozici, a zkušenostmi vám ukážeme tu správnou cestu. Sami sebe se tak budete ptát, proč jste nezačali podnikat už dříve.


Další článek