Domovská stránka » Malé a střední podniky » TOUŽÍTE SI SPLNIT SVŮJ PODNIKATELSKÝ SEN V REALITÁCH?
ADVERTORIAL

Založte si realitní kancelář s franšízou RE/MAX. Mezinárodní společnost je nejúspěšnější sítí realitních kanceláří na světě. Stojí za ní více než 45 let praxe a zkušeností a pro nové franšízanty poskytuje zázemí silné značky a podporu podnikání. 

Začít budovat společnost od základů je časově, psychicky i finančně náročné. Pokud nevymyslíte neotřelý podnikatelský nápad, který se na trhu uchytí, šance na úspěch se značně snižuje. Franšíza je model podnikání, který některé kroky usnadňuje. Franšízant má možnost používat zavedenou obchodní značku a know-how společnosti, kterou si vybral. Mateřská společnost mu poskytne i licenci s právem využívat její jméno.

RE/MAX sdílí své know-how

I když RE/MAX každoročně rozšiřuje svou síť kanceláří a makléřů, stále existuje poměrně široký prostor pro budování nových partnerství a zvyšování počtu franšíz po celé republice. Mnoho lidí s podnikatelským duchem, ať už jsou to nováčci nebo zkušení profesionálové, hledá nové výzvy a RE/MAX jim nabízí možnost, jak naplnit své sny. „Jsme tu od toho, abychom plnili přání svých zákazníků,“ říká generální ředitel RE/MAX Jan Hrubý a zdůrazňuje tak profesionalitu, hodnoty a jedinečné know-how, které RE/MAX poskytuje svým partnerům. Franšízantům se věnují vyškolení pracovníci, kteří je vzdělají v oblasti realit a práce s lidmi. Společnost RE/MAX má více než 8 000 realitních kanceláří po celém světě a je členem Asociace realitních kanceláří ČR.

PROČ PODNIKAT NA REALITNÍM TRHU S RE/MAX? KLIKNĚTE ZDE

Nastartujte svůj byznys ve světě nemovitostí

Věděli jste, že trh s nemovitostmi je dlouhodobě stabilní investicí? Poptávka po bytech, rodinných domech i pozemcích výrazně převyšuje nabídku, a to nehledě na ekonomickou situaci ve světě. Bydlení totiž patří k základním lidským potřebám. Lidé se stěhují, kupují a prodávají nemovitosti. A to se v budoucnu nezmění.

V současnosti je RE/MAX Česká republika franšízou číslo jedna v prodeji a pronájmu nemovitostí, ale také nejúspěšnějším poskytovatelem franšízových licencí v oblasti realit. V Česku je aktuálně otevřeno více než 170 franšízových kanceláří a pod značkou RE/MAX pracuje více než 1300 realitních makléřů. Společnost RE/MAX je také hrdým držitelem ocenění Franchisa roku a již po osmé v řadě obhájil RE/MAX známku kvality – Superbrands. 


PŘEMÝŠLÍTE O RE/MAX FRANŠÍZE? SPOJTE SE S NÁMI!


Pomůžeme vám splnit si sen

Spojení sil s nejlepší franšízovou realitní značkou v České republice neznamená omezení vaší podnikatelské vize. Naopak! Přináší další podporu vašeho byznysu, o kterém jste tak dlouho uvažovali a na kterém jste možná již i začali pracovat. S našimi nástroji, zdroji, které budete mít k dispozici, a zkušenostmi vám ukážeme tu správnou cestu. Sami sebe se tak budete ptát, proč jste nezačali podnikat už dříve.


Další článek
Domovská stránka » Malé a střední podniky » TOUŽÍTE SI SPLNIT SVŮJ PODNIKATELSKÝ SEN V REALITÁCH?
ADVERTORIAL

Koncept The Alternative Board (TAB) nabízí nejen profesionální podporu majitelům a manažerům malých a středních firem, ale představuje i zajímavou možnost rychle rozběhnout vlastní podnikání. A to jako franšízový partner zavedené franšízové sítě TAB.

JANA ŠKABRADOVÁ

spolumajitelka konceptu TAB CZ&SK

Co je TAB?

Franšízová síť TAB ve světě působí již od roku 1990, na českém a slovenském trhu od roku 2014, a jejím cílem je profesionální podpora podnikatelů v celé České a Slovenské republice. Chceme tedy, aby byly naše služby dostupné ve všech regionech, a právě s tím nám pomáhají franšízanti. Každý z nich má svůj jasně definovaný region s exkluzivními právy.

Jak funguje sestavení TAB Boardu?

Prvořadým úkolem franšízanta je si po úvodním zaškolení sestavit svůj první board (tzv. alternativní „představenstvo firmy“). S tím mu pomáhá jak master-franšízant, tak prověřená metodika získávání členů, která je součástí franšízy a ověřeného know-how mateřské organizace TAB Boards International, Inc.

Po sestavení boardu, což bývá zhruba do 2 měsíců od začátku spolupráce, vede franšízant, jako certifikovaný TAB facilitátor, měsíční zasedání podnikatelských boardů. Mezi jednotlivými boardy zároveň nabízí i osobní koučink jednotlivých členů, při kterém společně prohlubují závěry a závazky vyplývající ze zasedání boardů.

Dále si s ním vyjasňují aktuální výzvy a priority jejich řešení ve vedení společnosti. Tím franšízant definuje i nová témata k další diskuzi. Navíc pro systémovější práci s majitelem firmy využívá jak patentované SW nástroje TAB určené pro diagnostiku, plánování a rozvoj firmy, tak i své manažerské a podnikatelské zkušenosti.

Je TAB Board vhodný pro Vás?

Kdo se může stát franšízantem TAB?

Máme vytipovaný seznam několika základních profesních a osobnostních požadavků na „ideálního“ kandidáta. Když to zjednoduším, tak vhodnými kandidáty jsou například zájemci z okruhu korporací, kteří prošli nějakou vyšší manažerskou pozicí, nebo pracovali jako konzultant či kouč s business zkušenostmi. Také jsou vítání bývalí majitelé společnosti, kteří nyní mají ambice pracovat s TAB apod.

Jaká témata se v TAB řeší? Zjistěte ZDE

Jak probíhají jednání o franšízové licenci?

Pokud člověk projeví zájem o franšízu, nejprve se společně setkáme na neformální schůzce a krátce mu představíme náš koncept TAB. Budeme s ním ale také hovořit o jeho představách a očekáváních, které má o naší potenciální spolupráci. Tím zjišťujeme, zda jsou naše společné zájmy v souladu. Pak teprve, pokud je vše v pořádku a vyhovuje oběma stranám, pokračujeme v konkrétní prezentaci systému TAB s jasným očekáváním jeho role, jeho cíli i naší lokální podporou, kterou mu během spolupráce s TAB poskytneme, jakož i s ekonomickými údaji a dalšími jednotlivými kroky, které povedou k získání franšízy TAB.

Zaujala Vás možnost stát se členem TAB Board? Klikněte ZDE

Co vaši franšízanti na podnikání pod hlavičkou TAB Board nejvíce oceňují?

Práce s majiteli firem je pro naše franšízanty velmi zajímavá a obohacující. Zejména proto, že vidí, jaký má naše práce smysl a že jsou patrné konkrétní výsledky. Obecně je podnikání ve franšízingu výhodné pro zájemce především díky tomu, že jako franšízant má ihned k dispozici již vytvořený a praxí ověřený systém – koncept TAB, díky čemuž je i start jeho podnikání mnohem rychlejší a zcela profesionální.

Navíc se franšízant může opřít nejen o spolupracující kolegy, se kterými sdílí své zkušenosti na společných setkáních, ale i o další rozvoj konceptu a průběžnou podporu s kontinuálním vzděláváním franšízantů od mateřské společnosti TAB Boards, Inc.

V případě TAB Boardu jsou franšízanti součástí celosvětové firmy, ale přitom jsou svobodní a sami zodpovědní za svůj business. Průběžná podpora ze strany master-franšízanta je také samozřejmostí.

Máte chuť organizovat a vést koncept „TAB Boardu“ ve svém regionu ČR nebo SR? Chcete více informací o tom, jak rozjet podnikání pod hlavičkou této franšízy?

Jednoduše vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na [email protected] a my se vám ozveme.


TAB BOARD VÁM POMŮŽE NAJÍT ŘEŠENÍ VAŠICH PODNIKATELSKÝCH PROBLÉMŮ

Další článek