Skip to main content
Domovská stránka » Odpovědná budoucnost » PEČOVAT, VZDĚLÁVAT A MAXIMÁLNĚ SE PŘIBLÍŽIT PŘÍRODĚ
 • Odpovědná budoucnost

  PEČOVAT, VZDĚLÁVAT A MAXIMÁLNĚ SE PŘIBLÍŽIT PŘÍRODĚ

  Ve spolupráci s Herbadent s.r.o.
  Ve spolupráci s Herbadent s.r.o.

  HERBADENT je česká společnost s dlouholetou tradicí, která vyrábí bylinné produkty pro ústní hygienu. Výše uvedené vyjádření je nedílnou součáští mise Herbadentu. Svým přístupem k produktovému portfoliu dává společnost najevo, jak významné je spojení přírodních zdrojů s péčí o lidské zdraví. Ale jen výrobou a prodejem činnost této české společnosti zdaleka nekončí.

  Zásadní otázkou v oblasti společenské odpovědnosti firem (CSR), kterou by si každá společnost měla položit, než přistoupí ke konkrétním krokům je: „ Jak může naše firma (ať již malá, střední nebo velká) dlouhodobě prospět společnosti, ve které žijeme“ . HERBADENT na tuto otázku odpovídá jasně: „Chceme pečovat o zdraví a to jak svými výrobky tak podporou vzdělání o vhodné péči o ústní dutinu. Chceme být maximálně v souladu s přírodou a podpořit návrat do přírody jak dětí tak dospělých. V neposlední míře vybrat projekt, který dává smysl a který potřebuje naši podporu.“

  S ohledem na tyto cíle začal HERBADENT již v roce 2009 jako hlavní partner podporovat projekt Nadačního fondu Českého Rozhlasu Světluška. V roce 2016 přibyl projekt Dětský úsměv a letos i Vzdělávací centrum TEREZA. Forma podpory je různorodá a nekončí „pouze“ u finančních příspěvků.

  SVĚTLUŠKA, projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu

  Dětský úsměv

  Vzdělávací centrum TEREZA

  www.herbadent.cz, [email protected]

  Next article