Domovská stránka » PEČOVAT, VZDĚLÁVAT A MAXIMÁLNĚ SE PŘIBLÍŽIT PŘÍRODĚ
Odpovědná budoucnost

PEČOVAT, VZDĚLÁVAT A MAXIMÁLNĚ SE PŘIBLÍŽIT PŘÍRODĚ

Ve spolupráci s Herbadent s.r.o.
Ve spolupráci s Herbadent s.r.o.

HERBADENT je česká společnost s dlouholetou tradicí, která vyrábí bylinné produkty pro ústní hygienu. Výše uvedené vyjádření je nedílnou součáští mise Herbadentu. Svým přístupem k produktovému portfoliu dává společnost najevo, jak významné je spojení přírodních zdrojů s péčí o lidské zdraví. Ale jen výrobou a prodejem činnost této české společnosti zdaleka nekončí.

Zásadní otázkou v oblasti společenské odpovědnosti firem (CSR), kterou by si každá společnost měla položit, než přistoupí ke konkrétním krokům je: „ Jak může naše firma (ať již malá, střední nebo velká) dlouhodobě prospět společnosti, ve které žijeme“ . HERBADENT na tuto otázku odpovídá jasně: „Chceme pečovat o zdraví a to jak svými výrobky tak podporou vzdělání o vhodné péči o ústní dutinu. Chceme být maximálně v souladu s přírodou a podpořit návrat do přírody jak dětí tak dospělých. V neposlední míře vybrat projekt, který dává smysl a který potřebuje naši podporu.“

S ohledem na tyto cíle začal HERBADENT již v roce 2009 jako hlavní partner podporovat projekt Nadačního fondu Českého Rozhlasu Světluška. V roce 2016 přibyl projekt Dětský úsměv a letos i Vzdělávací centrum TEREZA. Forma podpory je různorodá a nekončí „pouze“ u finančních příspěvků.

SVĚTLUŠKA, projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu

Dětský úsměv

Vzdělávací centrum TEREZA

www.herbadent.cz, [email protected]

Další článek