Skip to main content
Domovská stránka » Podnikání » BARTH OPERÁK: PŘEDSTAVUJE EXKLUZIVNÍ OPERATIVNÍ LEASING
ADVERTORIAL

Sháníte-li auto na tzv. „operák“, nejspíš hledáte vůz s nejnižší splátkou a víc vás nezajímá. Vybírat byste ale měli pečlivěji. Na rozdíl od leasingových společností bez kamenné pobočky si můžete u autorizovaného partnera vůz prohlédnout naživo a získáte i jiné výhody.

Petr Eis

obchodní ředitel Autocentra BARTH

To vše nabízí produkt BARTH Operák, který vznikl s cílem poskytnout klientům k operativnímu leasingu prvotřídní servis. Službu si můžete sjednat v Autocentru BARTH, jež v Česku patří k největším prodejcům vozů a s 25letou tradicí už několikrát obdrželo ocenění za nejlepšího dealera značek Volkswagen a Škoda v ČR. „Nabídka aut na ‚operák‘ nefunguje jako velkoobchod s elektronikou, kde zákazník automaticky počítá s tím, že přes web nakoupí nejlevněji,“ říká Petr Eis, obchodní ředitel Autocentra BARTH. A dodává: „Abyste mohli prodávat auta, musíte mít obchodní smlouvu s výrobcem nebo importérem. Vše se přitom musí odehrávat v kamenné pobočce, která musí splňovat přísná kritéria. Také platí, že v kamenné pobočce zákazník vždy dostane nejlepší možnou nabídku, protože nemusí platit zprostředkovatelskou provizi webovým srovnávačům – kupuje napřímo.“ Ve srovnání s online konkurencí má však kamenná pobočka výhod více.

Vyškolení prodejci vědí o jednotlivých modelech vše nutné, a tak vám při výběru vozu ušetří čas i peníze. Více jak 100 předváděcích vozů si v autocentru můžete prohlédnout, vyzkoušet či zapůjčit. Na operativní leasing si lze vybrat jakýkoli model, výbavu nebo motorizaci.

Pokud si u nás zákazník objednal vozidlo do výroby, máme pro něj připravenou zvýhodněnou nabídku více než 200 vozidel v naší autopůjčovně. Základní nabídku, online volné vozy a ceník najdete na webu Autopůjčovny BARTH Rent.

Osobně s námi proberete nejen výběr vozu, ale i smluvní dokumentaci. Navíc máte přímý kontakt na autorizované servisní zastoupení a k dispozici máte též odborné poradenství po celou dobu využívání vozu. Nemusíte se bát nejrůznějších chytáků či aktivačních poplatků.

Zdroj: archiv BARTH Operák

Již při odběru dvou a více vozidel vám poskytneme dodatečné slevy a jiné benefity. Lepší podmínky pro vás platí i při sjednání velkoodběratelské smlouvy.

Díky službě BARTH Operák nehradíte předem žádnou akontaci a máte vůz k dispozici, jako by byl váš. Může být nový nebo zánovní, výběr záleží na vás. Pronajímáte si jej na určité období a měsíční fixní splátka je po celou dobu leasingu neměnná. Další výhodou je, že se u auta nemusíte starat o jeho zůstatkovou hodnotu a opětovný prodej. Stejně tak zajišťujeme servis a likvidaci případných pojistných událostí. Nabízíme volnou hranici 5 000 km, o které můžete překročit celkový nájezd vozu. U smlouvy na 2 roky s nájezdem 20 000 km/rok, můžete auto předat s celkovým nájezdem 45 000 km. Po ČR navíc může s vozidlem jezdit kdokoli z rodiny nebo firmy a při vjezdu do zahraničí stačí vyplnit námi poskytnutý formulář.

Next article