Skip to main content
Domovská stránka » Podnikání » DLOUHODOBÉ VZTAHY JSOU PRO ÚSPĚŠNÝ BYZNYS NEZBYTNÉ
ADVERTORIAL

ČAS. Komodita, jejíž nedostatek řeší asi většina podnikatelů. Současná situace je taková, že kolem sebe máme množství informací, výzev, problémů a příležitostí, kterými se musíme zabývat. Je pak jen na nás, jak je vyhodnotíme.

Stejně tak kolem sebe najdeme řadu lidí, se kterými se chceme nebo musíme setkat. Jsme nuceni se rozhodovat, co je pro nás prioritou, čemu se budeme věnovat později a co zcela odsuneme. To může být pro spoustu z nás nekomfortní.

Existuje ale řešení, i když se může zdát absurdní. Je jím pravidelné setkávání se stejnými lidmi a budování dlouhodobých vztahů. To možná nekoresponduje s naším nastavením řešit vše „teď a tady“. Je tedy možné, že na začátku může působit jako ztráta času. Opak je však pravdou. Za každým z nás je obrovský přesah v podobě kontaktů, zajímavých propojení, zkušeností či informací.


Za každým z nás je obrovský přesah v podobě kontaktů, zajímavých propojení, zkušeností či informací.

A ty se nerozdávají na potkání. Buď protože se lidé dobře neznají, nebo proto, že když se setkáte 2x do roka, na všechna témata nemůže dojít řeč. Většinou se věnujeme aktuálnímu tématu, které řešíme. Pokud se ale pravidelně setkáváme, například v podnikatelském klubu, můžeme své kolegy z něj požádat o názor, radu, úhel pohledu, propojení, informaci. A oni vám rádi pomůžou, protože ví, že se příště mohou na oplátku obrátit na vás.

Prostor, ve kterém budete mít šanci pravidelně se setkávat s dalšími podnikateli a budovat s nimi dlouhodobé vztahy, vám poskytnou podnikatelské kluby Business for Breakfast, které po celé republice již 10 let pomáhají malým a středním podnikatelům v rozvoji jejich byznysu.

KAMILA ZÁRYCHTOVÁ
zakladatelka a ředitelka
Business for Breakfast
Česká republika, s.r.o.
Next article