Skip to main content
Domovská stránka » Podnikání » EXPORT: ZKRAŤTE SI CESTU DO SVĚTA
 • Podnikání

  EXPORT: ZKRAŤTE SI CESTU DO SVĚTA

  Ve spolupráci se společností EGAP
  Ve spolupráci se společností EGAP

  Díky stále rostoucímu počtu pojištění menších obchodních případů a také přibývající komunikaci s našimi exportéry vznikla potřeba pro novou službu, která by usnadnila a zrychlila cestu k pojištění EGAP. 

  Nová funkce „KLIKNI PRO EXPORT“ nabízí stávajícím i nově příchozím klientům přístup do tzv. klientské zóny. Najdou v ní detailní přehled o svých poptávkách. Primárním cílem je jednodušší zadávání požadavků na předběžné posouzení, respektive pro samotné pojištění. 

  Chcete vyvážet do zahraničí a obáváte se možných rizik? 

  S naším pojištěním vám pomůžeme proniknout na zahraniční trhy a ochráníte tím svá rizika. Nabízíme komplexní portfolio služeb bez ohledu na velikost firmy a objem pojištěného vývozu. Pojistíme zakázky již od hodnoty 100 000 Kč. Jsme zde pro podporu českého exportu a na naše produkty se můžete spolehnout v každé fázi obchodního případu. 

  Jak na to?

  Po zadání e-mailu a potvrzení bezpečnostního tokenu jste přesměrováni do tzv. klientské zóny. Zde si vyberete z možností.  CHCI PŘEDBĚŽNOU NABÍDKU – vyplníte jen své IČ – ostatní údaje se automaticky předvyplní, dále vyplníte zemi, do které chce exportovat, poptávaný pojistný produkt a potřebné informace k posouzení obchodního případu. Následně již přidělený obchodník zpracuje indikativní nabídku, o které budete informováni notifikačním e-mailem. Pokud se vám bude zdát stanovený pojistný limit, rating a pojistná sazba dostačující, lze snadno přejít k vyplnění žádosti – CHCI POJISTIT. Údaje z předběžného posouzení se automaticky předvyplní, bude pak jen potřeba doplnit ostatní údaje, které jsou potřebné k pojištění.  CHCI POJISTIT – samozřejmě je možné přejít rovnou k tomuto kroku a vyplnit tak žádost o pojištění bez předchozího prescoringu.

  Next article