Domovská stránka » Podnikání » FIREMNÍ VOZY POD KONTROLOU? SVĚŘTE VOZOVÝ PARK PROFESIONÁLŮM!
ADVERTORIAL

Nižší náklady, perfektní servis i nepřetržitá asistence. To všechno zajistí Business Lease, profesionální správa firemních vozidel. Díky péči odborníků se budete moci věnovat svému vlastnímu podnikání.

Chcete být úspěšní v tom, co děláte? Jeden z osvědčených receptů je zaměřit se výhradně na váš obor podnikání. Neztrácejte čas řešením zbytečných problémů. Zaberou vám spoustu hodin, budou vysávat vaši energii a ve výsledku se vám nejspíš nepodaří najít lepší řešení, než jaké nabízejí profesionálové v oboru. V konečném součtu jsou zdroje vynaložené na outsourcing služeb v porovnání s vaší osobní investicí podstatně nižší.

ODBORNÁ PÉČE ŠETŘÍ NERVY I PENÍZE

Typický příklad je správa a financování vozového parku, kde dovedou profesionálové pracovat mnohem efektivněji. Uspoří náklady, čas, zjednoduší vám život a uvolní vám ruce, abyste se mohli zabývat opravdu důležitými věcmi. 

Profesionální správa vozového parku, jakou nabízí ve formě operativního leasingu právě Business Lease, sníží provozní a administrativní náklady, postará se o servis a pohlídá výši faktur za údržbu a opravy. O každou společnost pečují vždy dvě kontaktní osoby a specialisté pro servisní a  asistenční služby nebo pojištění. Ti všichni budou i vám a vašim zaměstnancům k dispozici při řešení všech plánovaných i nečekaných událostí. To je však jen zlomek výhod profesionální správy vozového parku. Majitelé, generální a hlavně finanční ředitelé firem oceňují především stabilizaci cash-flow, eliminaci rizik nebo pravidelný reporting s radami, jak zvýšit efektivitu provozu.

GARANCÍ K ÚSPORÁM

Vzhledem k současné dvojciferné inflaci a zvyšujícím se nákladům za energie, materiály, produkty a servisní práce, může být částka ušetřená v rámci „garance“ operativního leasingu, či správy vozidel zásadní firemní úsporou, kterou lze poté investovat jinam. Business Lease totiž minimalizuje růst nákladů po dobu trvání smlouvy, což je atraktivní pro všechny firmy, jejichž cílem je stabilní cash-flow v dalších letech a také těch, které odmítají být rukojmími autoservisů. 

FIREMNÍ VOZY BEZ ČEKÁNÍ

Službu ,,Správa vozového parku“ využijí společnosti, které chtějí mít vozy ve svém vlastnictví, ale rády by přenechaly služby, servis a kontrolu kvality odborníkům.

Kdo nechce mít vozidla v majetku, využije operativní leasing, který kromě dlouhodobé správy a péče zahrnuje i financování vozidel. Mezi jeho hlavní plusy patří nulová akontace, úspora nákladů nebo sjednání výhodných podmínek.

Všichni bez výjimek, obzvlášť v současné době předlouhých dodacích termínů vozů z výroby, ale ocení naši schopnost zajistit mobilitu zaměstnanců téměř okamžitě! 

Díky našim specialistům nákupu, kteří jsou v permanentnímu kontaktu s desítkami dealerství po celé ČR a monitorují nabídku skladových vozů vhodných pro firemní fleety, dokážeme firmám dodat rychle vozidla různých kategorií. Další možností, jak vám rychle zajistit vhodné auto, je naše interní flexibilní půjčovna Business Rent. V té provozujeme přes 300 vozů různých kategorií, které můžete mít do několika dní k dispozici na jeden týden, několik měsíců nebo celý rok.

Že má operativní leasing a profesionální správa autoparku smysl, dokládá v prvé řadě obrovský zájem ze stran firem. Například společnost Business Lease, jeden z největších poskytovatelů těchto služeb v Česku, spravuje více než 14 000 vozidel pro 700 klientů.

Další článek
Domovská stránka » Podnikání » FIREMNÍ VOZY POD KONTROLOU? SVĚŘTE VOZOVÝ PARK PROFESIONÁLŮM!
Podnikání

Kvalitní hotel, dobré jídlo a klimatizovaný sál jsou základ dobré konference nebo obchodního jednání. Není ale stejně důležitá cesta? Naštěstí může díky třídě Premium Economy dnes létat v maximálním pohodlí každý z pozvaných.

MICE je zkratka z anglických slov Meetings, Incentives, Conferencing & Exhibitions. Česky se překládá jako Setkání, motivace, konference a výstavy. Někdy se jí také říká prostě kongresová turistika. Zažil ji každý, kdo někdy letěl na mezinárodní pracovní schůzku, brífink nebo třeba obchodní jednání. A jen málokdo na takovou cestu nerad vzpomíná. MICE turistika je totiž vždy spojená s vysokou úrovní služeb. Ať už je to ubytování, stravování, konferenční prostory nebo večerní program, vždy by měla minimálně příjemně překvapit.

Delegáti a pořadatelé MICE akcí to dobře vědí a umí naplánovat celou konferenci či jednání ke spokojenosti všech pozvaných. Stejně tak ale musí umět udržet náklady na uzdě. Aby nemuseli šetřit na kvalitě, využívají často partnerství s hotely či kongresovými centry.

Jak na dopravu?

Není to ale jen o ubytování a aktivitách, nýbrž také o cestování. Například Lufthansa Group nabízí delegátům možnost spolupráce, která jim umožňuje nakupovat letenky pro účastníky akce za výhodnější cenu. Kromě toho nabídne flexibilní rezervace letenek pro případ nečekaných změn. Netýká se to přitom pouze linek, které provozuje přímo Lufthansa. Díky mezinárodní spolupráci lze v programu využívat například i letů Austrian, Air Canada, Air China, ANA, Brussels, Eurowings, LOT, SWISS nebo United.

Nízká cena, prémiový komfort

Další výhodou je kupříkladu možnost objednat účastníkům akce sedadla třídy Premium Economy. Lze je pořídit za příznivou cenu a nabídnou mnohem lepší komfort. Cestující mají až o polovinu více prostoru. Mohou si nechat odbavit dvě velká zavazadla, jídlo jim stevard či letuška naservíruje důstojně z porcelánu. Na letišti navíc získají vstup do vybraných lounge Lufthansa Group.

Takové partnerství nepřináší užitek jen cestujícím, ale i pořadatelům. Mohou s ním dosáhnout na skvělé ceny a přátelské podmínky pro případ nečekaných změn či rušení letů. Navíc se zbaví poplatků zprostředkovatelům a v neposlední řadě mohou sbírat body. Ty pak mohou vyměnit za letenky, rezervace lepších míst, VIP služby nebo také půjčení auta přímo na letišti.

Výhody partnerství s aerolinkou:

  • Výhodné ceny letenek
  • Úspora celkových výdajů
  • Lety po celém světě
  • Vysoká míra flexibility
  • Okamžitá dostupnost letenek
  • Výběr třídy podle vlastních možností

Více se dočtete na www.partnerplusbenefit.com

Další článek