Domovská stránka » Podnikání » KARTY CCS UŽ NEJSOU JEN O NÁKUPU POHONNÝCH HMOT
 • Podnikání

  KARTY CCS UŽ NEJSOU JEN O NÁKUPU POHONNÝCH HMOT

  Ve spolupráci s CCS
  Ve spolupráci s CCS

  S logem CCS se u čerpacích stanic setkal téměř každý řidič. Za 28 let, co je společnost na trhu, se „cécéesky“ staly synonymem pro firemní bezhotovostní platby pohonných hmot. „Disponujeme největší akceptační sítí v ČR, kde CCS karty přijímá 2100 čerpacích stanic a na Slovensku více jak 600 míst. K tomu ještě několik stovek servisů, myček a také místa, kde lze kartami platit parkovné,“ říká Jan Polívka, generální ředitel CCS.

  Údaje o cenách PHM v ČR od vás čerpají mnohá média. Mohou mít přehled i řidiči na cestách?

  Ano. Stačí si jen zdarma stáhnout aplikaci Tank Navigator. Obsahuje seznam akceptačních míst dle filtrů. Řidič si v ní může vyhledat čerpací stanice podle značky, nastavit typ paliva, seřadit si nabídku dle preference. Zobrazuje čerpací stanice na mapě v dané oblasti s denní aktualizací cen. Součástí je GPS navigace k místu.

  Ale palivové karty a sledování cen PHM nejsou jedinými službami, které nabízíte…

  Nabízíme i monitoring vozidel CARNET. Firmy tak mohou sledovat pohyb svých automobilů. Umožňuje jim vyhodnocovat efektivitu využití vozidel a jízdní styly řidičů. Generuje knihu jízd nebo cestovní příkazy. Eviduje řidiče u referentských vozů. Nabízí přehled o jízdách, a to včetně vyúčtování. V propojení s kartami CCS dokáže sledovat tankování a doporučovat, kde čerpat PHM. Součástí CARNETu je i „autoškola efektivního řízení“, která upozorňuje řidiče na chyby. Mimo jiné hlídá i povinné zastávky při jízdě. (IM)

  Další článek