Domovská stránka » Podnikání » NA PODNIKÁNÍ NEMUSÍTE BÝT SAMI, FIRMA COMEFLEX SE STANE VAŠÍM NENAHRADITELNÝM PARTNEREM
 • Podnikání

  NA PODNIKÁNÍ NEMUSÍTE BÝT SAMI, FIRMA COMEFLEX SE STANE VAŠÍM NENAHRADITELNÝM PARTNEREM

  Ve spolupráci s:
  Foto: Shutterstock
  Ve spolupráci s:
  Foto: Shutterstock

  Roky 2020 a 2021 se asi navždy do historie zapíší jako roky, kdy svět bojoval s pandemií koronaviru. Koronavirus se do jisté míry dotkl asi každého, největší dopad měl však na podnikatelský sektor. Zatímco v roce 2020 řada podnikatelů ukončila své podnikání a skončilo i mnoho firem, v roce 2021 se tento trend obrátil. Lidé reagovali na nově vniklé podnikatelské příležitosti a rozhodli se ve světě podnikání prosadit. A právě pro začínající podnikatele a nově vzniklé firmy je tu společnost Comeflex Consulting s.r.o., která podnikatelům pomáhá nastartovat jejich business a usnadnit každodenní provoz jejich podnikatelské činnosti.

  Představení firmy Comeflex Consulting s.r.o.

  Ryze česká firma Comeflex, která na trhu působí už 20 let, se zaměřuje na administrativní a právní poradenství malým a středním firmám a také podnikatelům. Nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti zakládání a řízení firem, krizového řízení nebo restrukturalizace a vzhledem k tomu, že neustále sleduje měnící se legislativu, pomáhá svým klientům nastartovat a optimalizovat jejich podnikání. Svým zákazníkům firma Comeflex poskytuje řadu záruk a garanci kvality profesionálních služeb. Jakých? Pojďme si představit její hlavní produkty. 

  Zřízení živnostenského oprávnění pro OSVČ

  Zvažujete start podnikání? Firma Comeflex za vás už od 2 190 Kč zřídí živnostenské oprávnění a ušetří váš drahocenný čas. Založení živnosti zahrnuje registraci, zaplacení správního poplatku živnostenskému úřadu, registraci k dani z příjmu fyzických osob a přihlášení u zdravotní pojišťovny a ČSSZ. 

  Založení s.r.o. na klíč

  Založení s.r.o. je spojeno s celou řadou povinností a zabere spoustu času. Už od 8 900 Kč však firma Comeflex založí s.r.o. za vás. Spolehnout se můžete na vypracování zakladatelských listin, registraci živnostenského oprávnění a registraci do obchodního rejstříku, uhrazení správních poplatků a kolků i zřízení firemní datové schránky. 

  Ready Made s.r.o.

  Pokud chcete začít podnikat již do několika hodin, možná vás zaujme nabídka již existujících společností, které jsou zapsány v obchodním rejstříku. Již od 9 900 Kč můžete koupit firmu s čistým štítem vhodnou přesně pro váš podnikatelský záměr. 

  Sídlo pro podnikání 

  Comeflex nabízí také možnost získání skutečného nebo virtuálního sídla pro podnikání už od 99 Kč za měsíc. Výhodou je online sjednání i získání sídla na prestižních adresách v Praze nebo v Českých Budějovicích. Potřebujete-li kancelář se vším všudy, tedy funkční zázemí s kvalitním technickým vybavením a ochotným personálem, který vám pomůže s poštovní agendou a administrativními záležitostmi, které by vás zdržovaly od práce, je skutečné sídlo tím pravým řešením pro vás. Pokud potřebujete místnosti kanceláří jen výjimečně nebo občas na krátkodobé schůzky, pak tím správným krokem je tzv. virtuální sídlo. Ušetříte nemalé náklady za pronájem kanceláří, energie, vodu, úklidové služby, služby recepce atd. Přitom oddělíte podnikání a soukromí, jelikož v živnostenském či obchodním rejstříku nebude uvedena adresa vašeho bydliště.   

  Krátkodobý pronájem místností 

  Pokud budete potřebovat zorganizovat obchodní schůzku, oceníte možnost pronájmu místnosti s kapacitou od 5 do 16 osob, a to hned na třech adresách v Praze. Stačí si vybrat vhodnou lokaci a provést rezervaci online. Spolehnout se můžete na plně vybavené místnosti s vyspělým technickým zázemím a prezentační technikou. 

  Ostatní služby

  Firma Comeflex nabízí i další služby, jedná se například o zastupování na úřadech, právní a notářské služby, konzultaci a poradenství nebo pomoc s ukončením podnikatelské činnosti. 

  Proč se pustit do podnikání i v této nejisté době? 

  I když se předpokládá, že ani v následujících měsících nebude situace na trhu stabilnější a svět bude bojovat s nedostatkem materiálů, logistickými problémy či zdražováním energií, budou se i nadále objevovat nové podnikatelské příležitosti, díky kterým můžete se svým podnikáním uspět i vy. Využijte tedy svůj potenciál naplno, soustřeďte se na svůj podnikatelský záměr a odhoďte administrativní zátěž na profesionály z Comeflex Consulting s.r.o. Přejeme Vám hodně úspěchů!

  Další článek