Domovská stránka » Podnikání » PODNIKATELSKÉ KLUBY POMÁHAJÍ PODNIKATELŮM V ROZVOJI
ADVERTORIAL

Dlouhodobé vztahy jsou pro úspěšný byznys nezbytné

Čas. Komodita, jejíž nedostatek řeší asi většina podnikatelů. Současná situace je taková, že kolem sebe máme množství informací, výzev, problémů a příležitostí, kterými se musíme zabývat. Je pak jen na nás, jak je vyhodnotíme. Stejně tak kolem sebe najdeme řadu lidí, se kterými se chceme nebo musíme setkat. Jsme nuceni se rozhodovat, co je pro nás prioritou, čemu se budeme věnovat později a co zcela odsuneme. To může být pro spoustu z nás nekomfortní. 

Existuje ale řešení, i když se může zdát absurdní. Je jím pravidelné setkávání se stejnými lidmi a budování dlouhodobých vztahů. To možná nekoresponduje s naším nastavením řešit vše „teď a tady“. Je tedy možné, že na začátku může působit jako ztráta času. Opak je však pravdou.

Za každým z nás je obrovský přesah v podobě kontaktů, zajímavých propojení, zkušeností či informací. A ty se nerozdávají na potkání. Buď protože se lidé dobře neznají, nebo proto, že když se setkáte 2x do roka. Na všechna témata nemůže dojít řeč. Většinou se věnujeme aktuálnímu tématu, které řešíme. Pokud se ale pravidelně setkáváme, například v podnikatelském klubu, můžeme své kolegy z něj požádat o názor, radu, úhel pohledu, propojení, informaci. A oni vám rádi pomůžou, protože ví, že se příště mohou na oplátku obrátit na vás.

Prostor, ve kterém budete mít šanci pravidelně se setkávat s dalšími podnikateli a budovat s nimi dlouhodobé vztahy, vám poskytnou podnikatelské kluby Business for Breakfast. Po celé republice již 10 let pomáhají malým a středním podnikatelům v rozvoji jejich byznysu.

Kamila Zárychtová
zakladatelka a ředitelka Business for Breakfast Česká republika, s.r.o

Další článek
Domovská stránka » Podnikání » PODNIKATELSKÉ KLUBY POMÁHAJÍ PODNIKATELŮM V ROZVOJI
Podnikání

Kvalitní hotel, dobré jídlo a klimatizovaný sál jsou základ dobré konference nebo obchodního jednání. Není ale stejně důležitá cesta? Naštěstí může díky třídě Premium Economy dnes létat v maximálním pohodlí každý z pozvaných.

MICE je zkratka z anglických slov Meetings, Incentives, Conferencing & Exhibitions. Česky se překládá jako Setkání, motivace, konference a výstavy. Někdy se jí také říká prostě kongresová turistika. Zažil ji každý, kdo někdy letěl na mezinárodní pracovní schůzku, brífink nebo třeba obchodní jednání. A jen málokdo na takovou cestu nerad vzpomíná. MICE turistika je totiž vždy spojená s vysokou úrovní služeb. Ať už je to ubytování, stravování, konferenční prostory nebo večerní program, vždy by měla minimálně příjemně překvapit.

Delegáti a pořadatelé MICE akcí to dobře vědí a umí naplánovat celou konferenci či jednání ke spokojenosti všech pozvaných. Stejně tak ale musí umět udržet náklady na uzdě. Aby nemuseli šetřit na kvalitě, využívají často partnerství s hotely či kongresovými centry.

Jak na dopravu?

Není to ale jen o ubytování a aktivitách, nýbrž také o cestování. Například Lufthansa Group nabízí delegátům možnost spolupráce, která jim umožňuje nakupovat letenky pro účastníky akce za výhodnější cenu. Kromě toho nabídne flexibilní rezervace letenek pro případ nečekaných změn. Netýká se to přitom pouze linek, které provozuje přímo Lufthansa. Díky mezinárodní spolupráci lze v programu využívat například i letů Austrian, Air Canada, Air China, ANA, Brussels, Eurowings, LOT, SWISS nebo United.

Nízká cena, prémiový komfort

Další výhodou je kupříkladu možnost objednat účastníkům akce sedadla třídy Premium Economy. Lze je pořídit za příznivou cenu a nabídnou mnohem lepší komfort. Cestující mají až o polovinu více prostoru. Mohou si nechat odbavit dvě velká zavazadla, jídlo jim stevard či letuška naservíruje důstojně z porcelánu. Na letišti navíc získají vstup do vybraných lounge Lufthansa Group.

Takové partnerství nepřináší užitek jen cestujícím, ale i pořadatelům. Mohou s ním dosáhnout na skvělé ceny a přátelské podmínky pro případ nečekaných změn či rušení letů. Navíc se zbaví poplatků zprostředkovatelům a v neposlední řadě mohou sbírat body. Ty pak mohou vyměnit za letenky, rezervace lepších míst, VIP služby nebo také půjčení auta přímo na letišti.

Výhody partnerství s aerolinkou:

  • Výhodné ceny letenek
  • Úspora celkových výdajů
  • Lety po celém světě
  • Vysoká míra flexibility
  • Okamžitá dostupnost letenek
  • Výběr třídy podle vlastních možností

Více se dočtete na www.partnerplusbenefit.com

Další článek