Skip to main content
Domovská stránka » Podnikání » PROČ SVĚŘIT VOZOVÝ PARK PROFESIONÁLŮM?
ADVERTORIAL

NIŽŠÍ NÁKLADY, PERFEKTNÍ SERVIS I NEPŘETRŽITÁ ASISTENCE. TO VŠECHNO ZAJISTÍ BUSINESS LEASE, PROFESIONÁLNÍ SPRÁVA FIREMNÍCH VOZIDEL. DÍKY PÉČI ODBORNÍKŮ SE BUDETE MOCI VĚNOVAT SVÉMU VLASTNÍMU PODNIKÁNÍ! 

Chcete být úspěšní v tom, co děláte? Jeden z osvědčených receptů je zaměřit se výhradně na váš obor podnikání. Neztrácejte čas řešením zbytečných problémů. Zaberou vám spoustu hodin, budou vysávat vaši energii a ve výsledku se vám nejspíš nepodaří najít lepší řešení, než jaké nabízejí profesionálové v oboru. V konečném součtu jsou zdroje vynaložené na outsourcing služeb v porovnání s vaší osobní investicí podstatně nižší.

ODBORNÁ PÉČE ŠETŘÍ NERVY I PENÍZE

Typický příklad je správa vozového parku, kde dovedou profesionálové pracovat mnohem efektivněji. Uspoří náklady, čas, zjednoduší vám život a uvolní vám ruce, abyste se mohli zabývat opravdu důležitými věcmi. Že má profesionální správa autoparku smysl, dokládá v prvé řadě obrovský zájem ze strany podnikatelů. Například společnost Business Lease, jeden z největších poskytovatelů těchto služeb v Česku, spravuje více než 14 000 vozidel pro 700 klientů.

Profesionální správa vozového parku, jakou nabízí právě Business Lease, sníží provozní a administrativní náklady, postará se o servis a pohlídá výši faktur za údržbu a opravy. O vaší společnost bude pečovat specialista, který bude vašim zaměstnancům k dispozici při řešení všech plánovaných i nečekaných událostí. To je však jen zlomek výhod profesionální správy vozového parku. Majitelé firem stejně tak často vítají stabilizaci cash flow, eliminaci rizik nebo pravidelný reporting s radami, jak zvýšit efektivitu provozu.

ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO

Služby, které nabízí společnost Business Lease, slouží podnikatelům a firmám všech možných potřeb. Správu vozového parku využijí společnosti, které chtějí mít vozy ve svém vlastnictví, ale rády by přenechaly služby, servis a kontrolu kvality odborníkům.

Kdo nechce mít vozidla v majetku, využije operativní leasing, který kromě douhodobé správy a péče zahrnuje i financování vozidel. Mezi jeho hlavní plusy patří nulová akontace, úspora nákladů nebo sjednání výhodných podmínek. Nezanedbatelný benefit je i minimalizace rizik spojených s vlastnictvím vozového parku.

Jiní ocení krátkodobé zajištění aut v řádu dní až měsíců. Pro tyto účely je k dispozici interní půjčovna Business Rent. Nakonec dodejme, že v nabídce nechybí ani moderní služba Go Share, která nabídne zaměstnancům čím dál populárnější sdílení vozů.

Next article