Skip to main content
Domovská stránka » Podnikatelské trendy » IBM MAXIMO® APPLICATION SUITE: BUDOUCNOST PŘEJE FIRMÁM, KTERÉ VSÁZÍ NA DIGITÁLNÍ TRANSFORMACI
ADVERTORIAL

Odborníci jsou zajedno v tom, že bude hrát digitalizace v businessu v příštích letech zcela klíčovou roli. Ostatně, už v roce 2021 bylo na digitální transformaci celosvětově vynaloženo neuvěřitelných 1,5 bilionů dolarů.


Zvyšování zisků díky digitalizaci

Digitalizace totiž firmám přináší řadu výhod. Důkazem je skutečnost, že v roce 2022 56 % generálních ředitelů uvedlo, že jim digitální technologie zvýšily zisky. A právě na digitalizaci a optimalizaci procesů ve firmách se zaměřuje software IBM Maximo® Application Suit.

Která firma by nechtěla znát odpověď na to, jak optimalizovat pracovní procesy, vylepšit provozní operace nebo prodloužit životnost aktiv? Všechny tyto benefity, včetně sjednocení procesů správy aktiv a zajištění dokonalého přehledu o majetku a inventáři, jsou spojeny se softwarem IBM Maximo® Application Suite, který přináší chytré řešení pro správu podnikových aktiv (EAM).

Efektivní správa aktiv s pomocí umělé inteligence

Zajišťování evidence, údržby a kontroly stálých aktiv firmy vyžaduje spoustu práce. Ne ale ve chvíli, kdy aktiva svěříte „do rukou“ inteligentnímu softwaru IBM Maximo® Application Suite, který spravuje a udržuje aktiva prostřednictvím AI a umožňuje pokročilé vzdálené monitorování aktiv na bázi AI, efektivní plánování údržby a v neposlední řadě automatizování inspekce.

O tom, že je inteligentní správa aktiv, monitorování a prediktivní údržba na jediné platformě v podobě softwaru IBM Maximo® Application Suite pro firmy opravdovým přínosem, svědčí nedávný průzkum. Ten ukázal, že jeho využití ve firmách vedlo k:

  • nárůstu produktivity v údržbě (o 28,3 %)
  • snížení prostojů (o 21 %)
  • redukci nákladů na inventarizaci (o 20 %)

Platba za software pouze při skutečném využití

Obrovským benefitem softwaru je, že za něj firmy platí pouze ve chvíli, kdy ho opravdu využívají.

Mezi zákazníky společnost IBM, kteří vsadili na digitalizaci a optimalizaci procesů prostřednictvím inteligentního softwaru IBM Maximo® Application Suite, patří zejména firmy z oblasti energetiky, výroby, průmyslu nebo státní správy. Napříč světem tento software používá například:

  • 8 z 11 nejvytíženějších letišť světa
  • 7 z 10 největších vodohospodářských firem
  • 16 z 24 největších automobilek

Ani v nejmenším to však neznamená, že je toto chytré řešení určené pouze velkým firmám. V každé firmě je totiž zcela zásadní mít dokonalý přehled o aktivech. I v té vaší.

Next article