Domovská stránka » Malé a střední podniky » TAB BOARD VÁM POMŮŽE NAJÍT ŘEŠENÍ VAŠICH PODNIKATELSKÝCH PROBLÉMŮ
 • Malé a střední podniky

  TAB BOARD VÁM POMŮŽE NAJÍT ŘEŠENÍ VAŠICH PODNIKATELSKÝCH PROBLÉMŮ

  board meeting TAB
  Ve spolupráci s:
  Adobe Stock
  board meeting TAB
  Ve spolupráci s:
  Adobe Stock

  Dynamicky se měnící podmínky na trhu nutí společnosti aktualizovat tradiční každodenní operace. V dnešním prostředí musíte být rychlí a pohotoví, abyste se chopili příležitosti, dokázali překonat výzvy a reagovali na měnící se dobu. Jak ale na to?

  TAB Board

  JANA ŠKABRADOVÁ

  spolumajitelka konceptu TAB CZ&SK 

  Majitelé a CEO větších společností jsou obklopeni zkušenými řediteli a v rámci představenstva společnosti mohou své problémy a výzvy spojené s podnikáním prodiskutovat a vyřešit. Vlastníci menších firem ale žádné podobné „rádce“ obvykle nemají, a na rozhodování o své firmě jsou sami. Může to ale být i jinak. A to díky konceptu The Alternative Board (TAB), který pomáhá řízeným způsobem vlastníkům a ředitelům malých a středních firem v rámci jednotlivých zasedání Boardů „sebevědomě“ hledat nové příležitosti, činit správná rozhodnutí „správně“, a dosáhnout tak optimálním způsobem svých vizí a cílů. 

  TAB je tu pro vás

  Ať už jste tedy uprostřed krize, řešíte rostoucí náklady podnikání nebo připravujete své podnikání na změnu, existují klíčové věci, které můžete udělat, abyste ochránili to, na čem jste vy a vaši zaměstnanci tvrdě pracovali. Proč „jít sám“, když mnohdy stojíte před důležitými a složitými rozhodnutími? Zažijte těsné vztahy s ostatními vedoucími firem a jejich majiteli, kteří vás odborně povedou díky sdíleným praktickým zkušenostem ze svého podnikání, vyzvou vás svými otázkami  ke kritickému myšlení a kterým na vás bude skutečně záležet.

  TAB vám pomůže rychle najít efektivní řešení vašich podnikatelských problémů a výzev, a to i díky  speciálně vyvinutému efektivnímu programu, který v sobě propojuje zasedání poradních TAB Boardů, individuální koučink, možnosti využívat i unikátních podnikatelských nástrojů pro řízení firmy a zapojit se do mezinárodní podnikatelské komunity členů.

  Je TAB Board vhodný pro vás?

  TAB Board

  Členové TAB Boardu jsou podnikatelé z různých odvětví a oborů, a protože nejsou konkurenty, jednání jsou zcela otevřená s cílem pomoci ostatním. V řízené, facilitátorem moderované diskuzi jsou sdílena nejen praktická a ověřená řešení, která pak urychlují vývoj firmy, ale mnohdy tam vznikají i nové a neotřelé nápady na klíčovou změnu ve firmě, která pak pomůže zásadně zlepšit její stav, který se zdál v minulosti jako neřešitelný. Schůzky probíhají v přátelské atmosféře, bez vypjatých emocí mnohdy viditelných v jednotlivých firmách při interní diskuzi. 

  Často řešená témata TAB Boardu najdete ZDE

  „Účast na setkáních TAB Board mi umožňuje sdílet s dalšími nekonkurenčními podnikateli praktické zkušenosti, vědomosti a hlavně i jiný pohled na věc. Tento způsob je pro mé podnikání mnohem přínosnější, protože na příkladech řešení a návrhů kolegů z Boardu si sám nacházím několik způsobů řešení.“ upozorňuje na přínos TAB Boardu Petr Mudra, majitel společnosti Volter a člen jednoho z Boardů, které jsou podnikatelům k dispozici hned v několika regionech České republiky.

  Členové TAB rychle zlepšují firemní výsledky a zvyšují stabilitu svých firem sdílením podnikatelských zkušeností, nových nápadů, strategií a taktik v jedinečných poradních boardech – to vše pro dosažení většího úspěchu.


  Rádi vám poskytneme více informací o konceptu TAB a jeho přínosech pro vaše podnikání. Spojte se s námi na [email protected] nebo nám zavolejte na telefon +420 724 111 323.

  Pokud budete mít zájem profesně spolupracovat s konceptem TAB jako jeho regionální ředitel, (protože taková práce vás nejen zajímá, ale máte pro ni nadšení a další schopnosti), klikněte ZDE.

  TAB – PŘÍLEŽITOST PRO VLASTNÍ BYZNYS

  Další článek