Skip to main content
Domovská stránka » Malé a střední podniky » TAB – PŘÍLEŽITOST PRO VLASTNÍ BYZNYS
ADVERTORIAL

Koncept The Alternative Board (TAB) nabízí nejen profesionální podporu majitelům a manažerům malých a středních firem, ale představuje i zajímavou možnost rychle rozběhnout vlastní podnikání. A to jako franšízový partner zavedené franšízové sítě TAB.

JANA ŠKABRADOVÁ

spolumajitelka konceptu TAB CZ&SK

Co je TAB?

Franšízová síť TAB ve světě působí již od roku 1990, na českém a slovenském trhu od roku 2014, a jejím cílem je profesionální podpora podnikatelů v celé České a Slovenské republice. Chceme tedy, aby byly naše služby dostupné ve všech regionech, a právě s tím nám pomáhají franšízanti. Každý z nich má svůj jasně definovaný region s exkluzivními právy.

Jak funguje sestavení TAB Boardu?

Prvořadým úkolem franšízanta je si po úvodním zaškolení sestavit svůj první board (tzv. alternativní „představenstvo firmy“). S tím mu pomáhá jak master-franšízant, tak prověřená metodika získávání členů, která je součástí franšízy a ověřeného know-how mateřské organizace TAB Boards International, Inc.

Po sestavení boardu, což bývá zhruba do 2 měsíců od začátku spolupráce, vede franšízant, jako certifikovaný TAB facilitátor, měsíční zasedání podnikatelských boardů. Mezi jednotlivými boardy zároveň nabízí i osobní koučink jednotlivých členů, při kterém společně prohlubují závěry a závazky vyplývající ze zasedání boardů.

Dále si s ním vyjasňují aktuální výzvy a priority jejich řešení ve vedení společnosti. Tím franšízant definuje i nová témata k další diskuzi. Navíc pro systémovější práci s majitelem firmy využívá jak patentované SW nástroje TAB určené pro diagnostiku, plánování a rozvoj firmy, tak i své manažerské a podnikatelské zkušenosti.

Je TAB Board vhodný pro Vás?

Kdo se může stát franšízantem TAB?

Máme vytipovaný seznam několika základních profesních a osobnostních požadavků na „ideálního“ kandidáta. Když to zjednoduším, tak vhodnými kandidáty jsou například zájemci z okruhu korporací, kteří prošli nějakou vyšší manažerskou pozicí, nebo pracovali jako konzultant či kouč s business zkušenostmi. Také jsou vítání bývalí majitelé společnosti, kteří nyní mají ambice pracovat s TAB apod.

Jaká témata se v TAB řeší? Zjistěte ZDE

Jak probíhají jednání o franšízové licenci?

Pokud člověk projeví zájem o franšízu, nejprve se společně setkáme na neformální schůzce a krátce mu představíme náš koncept TAB. Budeme s ním ale také hovořit o jeho představách a očekáváních, které má o naší potenciální spolupráci. Tím zjišťujeme, zda jsou naše společné zájmy v souladu. Pak teprve, pokud je vše v pořádku a vyhovuje oběma stranám, pokračujeme v konkrétní prezentaci systému TAB s jasným očekáváním jeho role, jeho cíli i naší lokální podporou, kterou mu během spolupráce s TAB poskytneme, jakož i s ekonomickými údaji a dalšími jednotlivými kroky, které povedou k získání franšízy TAB.

Zaujala Vás možnost stát se členem TAB Board? Klikněte ZDE

Co vaši franšízanti na podnikání pod hlavičkou TAB Board nejvíce oceňují?

Práce s majiteli firem je pro naše franšízanty velmi zajímavá a obohacující. Zejména proto, že vidí, jaký má naše práce smysl a že jsou patrné konkrétní výsledky. Obecně je podnikání ve franšízingu výhodné pro zájemce především díky tomu, že jako franšízant má ihned k dispozici již vytvořený a praxí ověřený systém – koncept TAB, díky čemuž je i start jeho podnikání mnohem rychlejší a zcela profesionální.

Navíc se franšízant může opřít nejen o spolupracující kolegy, se kterými sdílí své zkušenosti na společných setkáních, ale i o další rozvoj konceptu a průběžnou podporu s kontinuálním vzděláváním franšízantů od mateřské společnosti TAB Boards, Inc.

V případě TAB Boardu jsou franšízanti součástí celosvětové firmy, ale přitom jsou svobodní a sami zodpovědní za svůj business. Průběžná podpora ze strany master-franšízanta je také samozřejmostí.

Máte chuť organizovat a vést koncept „TAB Boardu“ ve svém regionu ČR nebo SR? Chcete více informací o tom, jak rozjet podnikání pod hlavičkou této franšízy?

Jednoduše vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na [email protected] a my se vám ozveme.


TAB BOARD VÁM POMŮŽE NAJÍT ŘEŠENÍ VAŠICH PODNIKATELSKÝCH PROBLÉMŮ

Next article